Aida Kosojan-Przybysz postanowiła opowiedzieć na Instagramie o tym, co wydarzyło się 8 sierpnia tego roku. Zdaniem znanej astrolog przed nami bardzo ważny dla świata niezwykle intensywny czas. Zdarzenie z początku miesiąca łączy się z gwiazdą Syriusza. Aida powiedziała, że chodzi o Bramę Lwa. Co miała na myśli?

Astrolog jest przekonana, że nastał okres słuchania swojej intuicji, a także wielkiej obfitości i wypełniania się marzeń i intencji. Dwie ósemki, który pojawiły się w dacie 8 sierpnia miał otworzyć tzw. Bramę Lwa. Aida zdecydowała się zinterpretować wizję związaną z tym zdarzeniem.

Wróżka Aida opowiedziała o tym, co nas wkrótce czeka. Według astrolog nadchodzą niesamowite czasy. Wszystko ma związek z Bramą Lwa. O co chodzi?

W tym niesamowitym czasie Aida przewidziała, że będziemy mieli nietypową szansę na spełnienie swoich marzeń i celów, a także dzielić się dobrem z innymi. To także czas doskonały dla miłości. Okazuje się jednak, że przypływ energii nie będzie trwał wiecznie.

- Dwie ósemki to moc nieskończoności. To przestrzeń bez granic. Wymieniasz się spojrzeniami, słowami, emocjami, ciepłem i energią – zdradza Aida.

Numerologiczna Brama Lwa ma być też Galaktycznym Nowym Rokiem, w którym mamy szansę na spełnienie marzeń i manifestowania dobra. Termin ma związek z wyrównaniem się słońca w Lwie i Syriuszu, który jest najjaśniejszą gwiazdą na niebie w nocy. Jednak ten niesamowity okres zakończy się 12 sierpnia - wówczas na niebie pojawi się Superksiężyc Jesiotra.

Jak informował portal "Życie News": PAWEŁ MAŁASZYŃSKI MA POWODY DO DUMY. CHRONIĄCY PRYWATNOŚCI AKTOR ZROBIŁ WYJĄTEK DLA SWOICH FANÓW. ARTYSTA POSTANOWIŁ POCHWALIĆ SIĘ UKOCHANYM SYNEM

Przypomnij sobie: NAGŁE ODEJŚCIE ANDRZEJKA Z „M JAK MIŁOŚĆ” BARDZO ZASMUCIŁO FANÓW SERIALU. TOMASZ OŚWIECIŃSKI ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE PRODUKCJI. JEGO SŁOWA ZADZIWIAJĄ

Portal "Życie News" pisał również: ŻYCIOWE PROBLEMY KRZYSZTOFA JUNIORA ZDAJĄ SIĘ NIE MIEĆ KOŃCA. SYTUACJA JEST POWAŻNA! BLISCY ZANIEPOKOJENI STANEM PSYCHICZNYM SYNA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WIADOMO, JAK WYGLĄDA DZIŚ ŻYCIE BOŻENY WALTER. ŻONA TWÓRCY STACJI TVN I LEGENDA TELEWIZJI NIE POKAZUJE SIĘ PUBLICZNIE. OBECNIE ŻAŁUJE JEDNEJ RZECZY