Nie da się ukryć, że postać Andrzejka w „M jak Miłość” była niezwykle lubiana przez widzów, a jego perypetie w Grabinie i miłość do Marzenki była jednym ze szczególnie chętnie śledzonych wątków. Obie postacie zginęły jednak w dramatycznym wypadku samochodowym, który spowodował Mariusz Jaszewski. Lisieccy pozostawili samą maleńką Kalinkę.

Dla fanów taki rozwój scenariusza był wręcz nie do zaakceptowania. Na forach w Internecie wciąż przewijają się wątki dotyczące nagłego odejścia pary. W tej sprawie głos postanowił zabrać sam odtwórca roli Andrzejka, czyli Tomasz Oświeciński. Co powiedział?

Tomasz Oświeciński o nagłym uśmierceniu Andrzejka w „M jak Miłość”. W nowym wywiadzie uciął krążące od dawna spekulacje na ten temat. Zdradził powód odejścia swojego bohatera i jego żony!

Dramatyczny wypadek, w którym zginęli Andrzej i Marzena miał miejsce w 1618 odcinku telenoweli. W Grabinie na wiele tygodni zapanowała żałoba z powodu śmierci uwielbianego małżeństwa. Wówczas w sieci zaczęły krążyć pogłoski, że scenarzyści postanowili uśmiercić bohaterów, aby urozmaicić serial i wywołać emocję wśród widzów, a o tej decyzji nie zostali wcześniej powiadomieni sami aktorzy, o czym donosiła odtwórczyni Marzenki, czyli Olga Szomańska.

Co na ten temat powiedział Tomasz Oświeciński? Zdaniem aktora, uśmiercenie bohaterów miało być decyzją samych aktorów, którzy uznali, że wątek Andrzeja i Marzeny się wypalił. Ten pomysł miał wyjść z jego i Szomańskiej strony!

-Oboje z Olga uznaliśmy, że temat Marzenki i Andrzejka już się wyczerpał. Udało nam się wynegocjować, że zakończymy ten wątek z przytupem – wyjawił w rozmowie z TeleMagazynem, cytowany przez „SE”.

Spodziewaliście się tego?

Jak informował portal "Życie News": ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA POCHWALIŁA SIĘ POBYTEM W BARDZO LUKSUSOWEJ WILII. TAKICH ATRAKCJI MOŻNA WYŁĄCZNIE ZAZDROŚCIĆ. SAM BUDYNEK ROBI WIELKIE WRAŻENIE

Przypomnij sobie: ANNA KALCZYŃSKA ZASKOCZYŁA FANÓW NA INSTAGRAMIE NIESAMOWITYM ZDJĘCIEM. DZIENNIKARKA ZAPOZOWAŁA WRAZ Z UKOCHANĄ MAMĄ. MOŻNA IM POZAZDROŚCIĆ FIGURY

Portal "Życie News" pisał również: MAŁY A BARDZO NIEBEZPIECZNY. LATO W PEŁNI, A KLESZCZE CZYHAJĄ NA NAS NIEMAL NA KAŻDYM KROKU. SĄ SPOSOBY NA TO, BY UNIKNĄĆ UGRYZIENIA PRZEZ PAJĘCZAKA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: BARBARA KURDEJ-SZATAN BĘDZIE WSPÓŁPRACOWAĆ Z RAFAŁEM TRZASKOWSKIM. SZYBKO WYSZŁO NA JAW, CZYM ZAJMIE SIĘ AKTORKA. INTERNAUCI WYRAZILI GŁOŚNY SPRZECIW