Los zdecydowanie nie rozpieszcza syna Krzysztofa Krawczyka, który po śmierci znanego ojca co rusz napotyka na nowe problemy. Nie da sie ukryć, że postać jedynego potomka artysty budzi sporo kontrowersji. Wokół konfliktu 49-latka i jego macochy, Ewy Krawczyk narosło wiele medialnych doniesień.

Syn Krawczyka, który przez wiele lat mieszkał kątem u wujostwa, a nawet doświadczył bezdomności po śmierci ojca postanowił zawalczyć o część należnego mu majątku po artyście. Mężczyzna walczy razem z prawniczką nie tylko zachowek po rodzicu, ale i inną część majątku. Uważa, że ostatni testament ojca był pisany przez niego w chwili braku świadomości swoich czynów i pod presją. W sądzie toczy sie postepowanie w sprawie.

Syn Krzysztofa Krawczyka ma coraz większe kłopoty. Życie Krzysztofa Juniora nie układa się po jego myśli. Co się stało?

Problemy ze spadkiem to nie jedyny kłopot, który wisi nad Krzysztofem Juniorem. Jak donosi "Super Express", syn wokalisty, który od pewnego czasu zaczął na nowo układac życie prywatne znów został sam. Para właśnie się rozstała. Nie wiadomo jednak, co sprawiło, że tych dwoje nie jest już razem.

- Z Krzysztofem nie mam już kontaktu. Widujemy się tylko na próbach u Krzysztofa Cwynara - przekazała Katarzyna, była już partnerka Krzysztofa Juniora.

Okazuje się, że Krzysztof Jnuor odcina się tez od znajomych, a o braku kontaktu mówi także Marian Lichtman. To bardzo niepokojąca sytuacja, biorąc pod uwagę niedawny wpis mężćzyzny w sieci, w którym przekazał, że zamierza zakończyć swoją działałność muzyczną.

Jak informował portal "Życie News": NAJNOWSZE DONIESIENIA O POSŁANCE PIS ZWALAJĄ Z NÓG. WIADOMO JUŻ, ILE DOMINIKA CHOROSIŃSKA PRZEZNACZYŁA NA WYJAZDY. WSZYSTKO W TRAKCIE CAŁEJ PANDEMII

Przypomnij sobie: ŚWIETNE WIEŚCI W RODZINIE GRZEGORZA CIECHOWSKIEGO. CÓRKA ARTYSTY JEST W STANIE BŁOGOSŁAWIONYM. Z CIĄŻOWYMI KRĄGŁOŚCIAMI WYGLĄDA PO PROSTU PRZEPIĘKNIE

Portal "Życie News" pisał również: KRET W OGRODZIE TO ODWIECZNY PROBLEM POSIADACZY OGRÓDKÓW I DZIAŁEK. WIEMY, JAK SKUTECZNIE PORADZIĆ SOBIE Z INTRUZEM. JEST KILKA SPRAWDZONYCH SPOSOBÓW

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KSIĄŻĘ KAROL MA KILKA NAPRAWDĘ BARDZO DZIWNYCH PRZYZWYCZAJEŃ. NASTĘPCA BRYTYJSKIEGO TRONU PODRÓŻUJE Z NIETYPOWYMI AKCESORIAMI I MA AŻ TRZY SYPIALNIE!