Paweł Małaszyński od lat słynie z tego, że jako niewiele polskich gwiazd strzeże jak oka w głowie prywatności swojej i swoich bliskich. Aktor nie udiela wywiadów, w których opowiada o swoim rodzinnym życiu, a także unika sesji zdjęciowych z rodziną czy pozowania z bliskimi na ściankach.

Jednak aktor postanowił zrobić wyjątek dla swoich fanów obserwujących go w mediach społecznościowych. 46-letni Małaszyński wrzucił do Internetu zdjęcie z dorosłym synem, a fanki aktora wręcz oszalały! Podobny do znanego ojca?

Paweł Małaszyński opublikował w social mediach zdjęcie z synem. To już dorosły mężczyzna! Dumny ojciec pozuje do fotografii. Syn podobny do ojca?

Pawła Małaszyńskiego dziś możemy oglądać m.in. w serialu "Przyjaciółki" czy "Stuleciu winnych", a wkrótce na ekrany kin wejdzie nowy film z jego udziałem. Dodatkowo, aktor ma swoją wielką pasję - muzyke rockową, której oddaje się grając w grupie Cochise.

Mimo wielu obowiązków aktor robi wszystko, aby spędzać jak najwięcej czasu z rodziną. Nie jest skory do tego, aby dzielić się swoją prywatnością i chroni 18-letniego syna Jeremiasza i 8-letnią córkę Leię przed mediami. Jednak w sieci znalazło się opublikowane przez samego aktora zdjęcie z synem. Fani nie mają wątpliwości, że wchodzący w dorosłość chłopak jest w stu procentach podobny do swojej mamy, Joanny Chitruszko.

Jak informował portal "Życie News": NAJNOWSZE DONIESIENIA O POSŁANCE PIS ZWALAJĄ Z NÓG. WIADOMO JUŻ, ILE DOMINIKA CHOROSIŃSKA PRZEZNACZYŁA NA WYJAZDY. WSZYSTKO W TRAKCIE CAŁEJ PANDEMII

Przypomnij sobie: ŚWIETNE WIEŚCI W RODZINIE GRZEGORZA CIECHOWSKIEGO. CÓRKA ARTYSTY JEST W STANIE BŁOGOSŁAWIONYM. Z CIĄŻOWYMI KRĄGŁOŚCIAMI WYGLĄDA PO PROSTU PRZEPIĘKNIE

Portal "Życie News" pisał również: KRET W OGRODZIE TO ODWIECZNY PROBLEM POSIADACZY OGRÓDKÓW I DZIAŁEK. WIEMY, JAK SKUTECZNIE PORADZIĆ SOBIE Z INTRUZEM. JEST KILKA SPRAWDZONYCH SPOSOBÓW

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KSIĄŻĘ KAROL MA KILKA NAPRAWDĘ BARDZO DZIWNYCH PRZYZWYCZAJEŃ. NASTĘPCA BRYTYJSKIEGO TRONU PODRÓŻUJE Z NIETYPOWYMI AKCESORIAMI I MA AŻ TRZY SYPIALNIE!