Wieloletni widzowie telewizji doskonale pamiętają Bożenę Walter. Wpierw ikona Telewizji Polskiej, póxniej współtworząca TVn i założycielka fundacji "Nie jesteś sam" ma za soba niesamowitą karierę zawodową i od lat spedza czas na zasłużonej emeryturze. Trudno zobaczyć ją publicznie. Co dziś porabia telewizyjna gwiazda i żona założyciela medialnego imperium TVN?

Bożena Walter decyzję o opuszczeniu TVP podjęła 25 lat temu po prawie trzech dekadach pracy. Zrobiła to, aby móc wspierać rozpoczynającego wielka przygodę z tworzeniem własnej telewizji męża, Mariusza Waltera. Po tym, jak przeszła do TVN czuwała nad jednym z programów, ale wkrótce postanowiła odpuścić. Zmęczene materiału dało o sobie znać i gdy tylko ruszyła Fundacja "Nie jesteś sam" postanowiła podjąć się nowego wyzwania.

Co dziś robi Bozena Walter? Telewizyjna ikona spędza czas na emeryturze z ukochanym człowiekiem. Przekonuje, że żałuje tylko jednej rzeczy

Bożena Walter na czele Fundacji TVN stała przez blisko 15 lat. W 2016 roku, gdy miało miejsce otwarcie Kliniki Rehabilitacji Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki ogłosiła, że przyszedł czas na emeryturę. Przepracowała łącznie 50 lat! Swoją decyzję przekazała, siedząc na wózku inwalidzkim po ciężkiej i skomplikowanej operacji biodra. Wówczas musiała odbyć naprawdę długą rehabilitację.

Dziś Bożena Walter cieszy się dobrym zdrowiem i emeryturą. W wieku 84 lat spędza czas na emryturze z ukochanym mężem. Skupia sie na rodzinie i raduja ją sukcesy dzieci - Piotra i Sandry, które również związały swoją zawodową karierę z telewizją. Wnuki dają jej niesamowitą radość.

- Żałuję, ze nie miałam więcej czasu dla dzieci, gdy były małe. Ciągle byłam zabiegana. Teraz na pierwszym miejscu są wnuki - powiedziała w rozmowie z "Vivą!", cytowana przez Pomponik.

Przypomnij sobie: ŚWIETNE WIEŚCI W RODZINIE GRZEGORZA CIECHOWSKIEGO. CÓRKA ARTYSTY JEST W STANIE BŁOGOSŁAWIONYM. Z CIĄŻOWYMI KRĄGŁOŚCIAMI WYGLĄDA PO PROSTU PRZEPIĘKNIE

Portal "Życie News" pisał również: KRET W OGRODZIE TO ODWIECZNY PROBLEM POSIADACZY OGRÓDKÓW I DZIAŁEK. WIEMY, JAK SKUTECZNIE PORADZIĆ SOBIE Z INTRUZEM. JEST KILKA SPRAWDZONYCH SPOSOBÓW

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KSIĄŻĘ KAROL MA KILKA NAPRAWDĘ BARDZO DZIWNYCH PRZYZWYCZAJEŃ. NASTĘPCA BRYTYJSKIEGO TRONU PODRÓŻUJE Z NIETYPOWYMI AKCESORIAMI I MA AŻ TRZY SYPIALNIE!