Polski napastnik zakończył w tym tygodniu swoją przeprowadzkę do Katalończyków po tym, jak większość lata spędził na opuszczeniu Bayernu Monachium, gdzie wygrał wszystko w swoim ośmioletnim okresie po przejściu z Borussii Dortmund w 2014 roku.

Czy Robertowi Lewandowskiemu zmienił się numer na koszulce po transferze do Barcelony?

Prezentacja Lewandowskiego jako gracza Barcelony rozpocznie się o 18:00 CEST, co oznacza, że ​​rozpocznie się o 17:00 BST. Osoby, które dołączają do nas ze Stanów Zjednoczonych, mogą śledzić naszą aktywność od 12:00 ET / 09:00 PT.

Lewandowski jest wygłodniały bramek i jest przygotowany do gry z Realem Madryt w kolejnym meczu towarzyskim w USA. Nic dziwnego, że Lewandowski założył koszulkę pierwszej drużyny Barcelony. Czy był na nim jego znak rozpoznawczy w postaci numeru 9? Wielu sympatyków Roberta Lewandowskiego z pewnością zadało sobie to pytanie.

Jak widać na materiałach z oficjalnej prezentacji, odwieczna "dziewiątka" Lewego była obecna na koszulce nowego zawodnika. Wszyscy, którzy są przyzwyczajeni do takiego stanu rzeczy, mogą odetchnąć z ulgą.


źródło: YouTube/MARCA

O tym się mówi: Płyną niepokojące wieści. Czy Polaków czeka blackout

To też może cię zainteresować: Takiego finału spowiedzi przedślubnej przyszła panna młoda się nie spodziewała. "Zaczął wrzeszczeć i mnie wyzywać"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ida Nowakowska zdradziła, co wywołuje w niej największe przerażenie. Przez to "budzi się w nocy"