Ida Nowakowska w rozmowie z portalem "Pomponik" zdecydowała się na szczere wyznanie, które dotyczyło jej największych lęków. Czego najbardziej boi się Ida Nowakowska?

Ida Nowakowska zdobyła się na wyjątkowo szczere wyznanie

W rozmowie z dziennikarzem "Pomponika" Ida zdradziła, że boi się szczurów. Dodała, że często zdarza jej się spotykać te zwierzęta w "Pytaniu na śniadanie", gdzie oczywiście pojawiają się w towarzystwie zaproszonych gości i choć nie ukrywa, że wydają się mieć słodkie pyszczki, to przerażenie budzi w niej ogon zwierzęcia.

Ida Nowakowska w rozmowie z "Pomponikiem"/pomponik.pl
Ida Nowakowska w rozmowie z dziennikarzem portalu Pomponik/pomponik.pl
Ida Nowakowska w rozmowie z dziennikarzem portalu Pomponik/pomponik.pl

Ida Nowakowska stwierdziła, że wizja tego, że szczur miałby przejść po jej ciele, wywołuje w niej panikę. Chwilę później, rozmowa stała się znacznie poważniejsza. Gwiazda TVP przyznała, że niemal każdego dnia towarzyszy jej inny, znacznie bardziej poważny lęk.

Przyznała, że od momentu, kiedy zmarł je tata, obawia się tego, że straci również mamę. Nowakowska zdradziła, że zdarza jej się budzić w środku nocy i myśleć o tym, co stanie się, kiedy jej mama odejdzie. Dodała, że potrafi wtedy zadzwonić do rodzicielki i podzielić się z nią swoimi obawami.

Ida Nowakowska/YouTube @WideoPortal
Ida Nowakowska/YouTube @WideoPortal
Ida Nowakowska/YouTube @WideoPortal

Wtedy słyszy od swojej mamy, że na razie nigdzie się nie wybiera, a kiedy nadedzie dzień jej nie będzie, to jest pewna, że Ida sobie poradzi, ze wszystkim. Nowakowska dodała, że choć dość często mierzy się z tymi myślami, co będzie kiedyś, stara się cieszyć każdą chwilą, którą może spędzić z mamą.

Całą rozmowę z Idą Nowakowską możecie zobaczyć tutaj.

Spodziewaliście się takie odpowiedzi ze strony Idy Nowakowskiej?

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesienia płyną z jednego z europejskich państw. Odnotowano tam przypadki choroby, z którą lekarze nie mieli do czynienia od 4 dekad

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ciepłownie wnioskują o podwyżki taryf, a premier ogłasza kolejny projekt ustawy pomocowej. Jakie rachunki za ciepło i prąd czekają nas tej zimy

O tym się mówi: Banknoty i monety w naszych portfelach mogą być warte więcej, niż ich wartość nominalna. Na co należy zwrócić uwagę