Nic tak nie cieszy, jak nowe zdolności i umiejętności, jakimi możemy sprawić przyjemność sobie i najbliższym. Zdobywanie wiedzy i wprowadzanie jej w życie dla wielu z nas jest sposobem na zajęcie wolnego czasu, a dla innych na spróbowanie czegoś, co w wykonaniu innych jest niesamowite, pyszne i warte docenienia.

Adam Małysz znowu zaskakuje umiejętnościami. Czym tym razem pochwalił się w sieci?

Obecny prezes Polskiego Związku Narciarskiego aktualnie stara się przywyknąć do papierkowej pracy za biurkiem. Jako aktywna osoba, będzie zmuszony mocno zmienić tryb życia i pracy.

Wokół objęcia przez Adama Małysza tej funkcji pojawiło się sporo mieszanych uczuć w kręgach skoczków narciarskich, jednak teraz pozostaje już tylko wdrożyć się w trybiki.

Wielu sympatyków Adama Małysza pamięta, jak pochwalił się na swoim instagramowym profilu zdolnościami budowlanymi, gdy trzeba było dokonać poprawek w obrębie domu. Teraz mistrz skoczni pochwalił się czymś, co faktycznie wielu może zaskoczyć.

Ku zaskoczeniu wielu fanów, sportowiec opublikował na Instagramie post, w którym umieścił zdjęcie, na którym rozpoczyna przygotowanie ogórków małosolnych. Oczywiście nie omieszkał zadać pytanie fanom, kto jest smakoszem tego rarytasu, gdyż ponoć wychodzą mu wyśmienicie.

Jak widać, nasz Adaś Małysz ma więcej zdolności, niż mogliśmy przypuszczać. Miejmy nadzieję, że niebawem będzie mógł się z rodziną cieszyć dodatkiem do grilla własnej roboty - Lubicie ogórki małosolne? 🥒 Dla mnie to najlepszy dodatek do letniego grilla…a nieskromnie dodam, że podobno bardzo dobrze wychodzi mi ich przyrządzanie 😎 - napisał mistrz w opisie do zdjęć.

O tym się mówi: Płyną niepokojące wieści. Czy Polaków czeka blackout

Zerknij tutaj: Urodzinowe życzenia księcia Williama i księżnej Kate dla Meghan Markle wywołały spore zamieszanie. Z jakiego powodu