Jak podaje portal "Jastrząb Post", książę William i księżna Kate nie zapomnieli o życzeniach urodzinowych dla Meghan Markle. W social mediach opublikowali zdjęcie żony księcia Harry'ego, dołączając do niego krótki wpis. Post wywołał sporo emocji. Z jakiego powodu?

Meghan Markle i droga do rodziny królewskiej

Nie jest tajemnicą, że Meghan Markle nie była wymarzoną kandydatką na żonę, jaką rodzina królewska widziałaby dla księcia Harry'ego. Chodziło nie tylko o to, że Amerykanka była aktorką, ale także o to, że na swoim koncie miała rozwód. Harry jednak stanowczo oświadczył, że nie wyobraża sobie, żeby nie poślubić ukochanej.

Nie przejmując się opiniami innych, dopiął swego i w obecności pozostałych członków rodziny królewskiej on i Meghan powiedzieli sobie sakramentalne tak. Dość szybko okazało się, że Megha nie odnajduje się na dworze i tęskni za dawnym życiem. Ku zaskoczeniu wszystkich, wliczając to również Windsorów, zdecydowali się na odejście z dworu i przeprowadzkę do USA.

Meghan i Harry/Youtube @People
Meghan i Harry/Youtube @People
Meghan i Harry/Youtube @People

Cambridgowie składają życzenia Meghan Markle

Relacje księcia Williama i Harry'ego mocno się oziębiły, w czym niemały udział miał wywiad, jakiego Meghan Markle udzieliła dla Oprah. Mimo to, Cambridgowie nie zapomnieli o urodzinach amerykańskiej aktorki, które postanowili uczcić wpisem w mediach społecznościowych.

"Życzenia z okazji urodzin dla księżnej Sussex" - napisali dołączając do wpisu zdjęcie uśmiechniętej Meghan Markle, które zostało zrobione w trakcie czerwcowej wizyty księcia Harry'ego z rodziną w Londynie, gdzie brali udział w jubileuszu królowej Elżbiety II.

Życzenia dla Meghan Markle/Instagram @dukeandduchessofCambridge
Życzenia dla Meghan Markle/Instagram @dukeandduchessofCambridge
Życzenia dla Meghan Markle/Instagram @dukeandduchessofCambridge

Co sądzicie o tych życzeniach?

To też może cię zainteresować: Księżna Kate idzie śladami królowej Elżbiety II. Zaczęła wcielać w życie znaną zasadę monarchinii. O czym dokładnie mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski nie kryje obaw. Jest pewien,że to dopiero początek. Czy Polacy mają powody do niepokoju

O tym się mówi: Panika przed nadchodzącą zimą dotknęła nie tylko Polaków. Niemcy z obawy przed brakiem zimnem ruszyli do lasów. W składach z drewnem na opał pustki