Wiele razy mówi się, że ktoś urodził się pod szczęśliwą gwiazdą. Taka osoba charakteryzuje się tym, że nawet wtedy, kiedy znajduje się sytuacji, która z pozoru jest nie do przejścia, jej udaje się wyjść obronną ręką. Niestety, na drugim biegunie znajdują się osoby, które nieustannie mają pecha w życiu!

Do której grupy Ty należysz?

Jak podaje portal Super Express, okazuje się, że niektóre znaki zodiaku są obdarzone ogromnym pechem. Osoby spod tego znaku nie mogą liczyć na szczęście w życiu i ciągle coś im się nie udaje.

Jednym z takich znaków zodiaku są Ryby. Ich samopoczucie zależy od tego, co dzieje się dookoła nich. Szybko przejmują negatywną energię i tracą swoją pewność. Ryby muszą być gotowe na to, że na płaszczyźnie zawodowej czeka ich mnóstwo niepowodzeń, a także sprzeczki ze współpracownikami i trudności w awansie.

Znaki zodiaku przynoszą pecha

Kolejny pechowy znak to Byk. Mimo, że Byki charakteryzują się ogromną zaradnością i uporem w dążeniu do celu, to często ich droga jest bardzo ciężka. Przez swoje zachowanie mają bardzo okrojone grono przyjaciół, a dodatkowo przeważnie zostają sami ze swoimi problemami.

Rak to także niezwykle pechowy znak. Ich specyficzne rozmyślania, m.in. o śmierci, zniechęcają ludzi do siebie. Często przejawiają także napady gniewu, podczas których skutecznie niszczą relacje. Niestety, los nie jest dla nich zbyt łaskawy, a osoby spod tego znaku szybko wyładowują swoje frustracje na innych.