Kiedy myślisz o tym, które znaki zodiaku najprawdopodobniej oszukują, prawdopodobnie masz jeden lub dwa, które od razu przychodzą ci do głowy. W rzeczywistości wszystkie znaki zodiaku mają swój udział w oszustach. Ale niektóre znaki zodiaku są bardziej skłonne do oszukiwania niż inne, a niektóre nawet robią wszystko, aby upewnić się, że nie zostaną złapane.

Przedstawiciele, których znaków zodiaku mają zwiększone skłonności do zdrady i oszustwa?

Aby zrozumieć, dlaczego niektóre znaki oszukują bardziej niż inne, ważne jest poznanie podstaw każdego znaku. Według ekspertów, w zodiaku istnieją trzy „główne modalności”, czyli sposoby doświadczania, wyrażania lub podejścia do cech znaku zodiaku.

Znaki kardynalne (Baran, Rak, Waga i Koziorożec) przeważnie uwielbiają przejmować inicjatywę. Stałe znaki (Byk, Lew, Skorpion i Wodnik) ubóstwiają chronić status quo, a znaki zmienne (Bliźnięta, Panna, Strzelec i Ryby) wydają się być nader elastyczne.

Z tego powodu stałe znaki znacznie częściej pozostają zaufane w związkach niż wszyscy inni. Są to znaki, które zasadniczo nie lubią zmian.

Jedną z ich kluczowych funkcji w ich życiu jest równowaga. To nie znaczy, że wszystkie z nich będą tylko wierne, gdyż wszyscy podlegamy wieloaspektowej istocie bycia człowiekiem, ale istnieje znacznie większa szansa, że ​​znaki stałe będą wierniejsze niż inne znaki.

Baran najprawdopodobniej straci zainteresowanie jakimkolwiek znakiem zodiaku, który nie nadąża za jego szybkim tempem. Na przykład powolny i stały Byk może z czasem nudzić barana.

Bliźnięta to jedyny znak, który najprawdopodobniej oszukuje. W końcu znak Bliźniąt symbolizuje ich dwoistość, więc istnieją co najmniej dwie strony ich osobowości, o których musisz wiedzieć.

Jeśli Waga oszukuje, dzieje się tak dlatego, że starają się spełnić to, czego nie dostają od swojego partnera w związku. Będą się czuć strasznie winne oszustwa, ale aby zachować spokój, zrobią co w ich mocy, aby to przed tobą ukryć.

Niektóre Skorpiony mogą nawet cieszyć się ryzykiem potajemnego romansu, ponieważ czerpią dreszczyk emocji z utrzymywania takiego skandalu w głębokiej tajemnicy.

O tym się mówi: Iga Świątek musiała podjąć trudną decyzję. Dolegliwość wykluczyła ją z aktywności

Zerknij: Vincent Cassel i jego ukochana korzystają z brazylijskiego słońca. Tina Kunakey wygląda zachwycająco