Przed kilkoma dniami media obiegła radosna nowina na temat Katarzyny Sokołowskiej, która wydała na świat swoje pierwsze dziecko.

Celebrytka regularnie umieszcza posty na swoim instagramowym profilu, dzięki temu mogliśmy pilnie śledzić przebieg jej ciąży i to, jak zmienia się jej ciało.

Od kiedy pochwaliła się swoim błogosławionym stanem, często aktualizowała doniesienia na temat przebiegu ciąży i tego, w jakim jest stanie zdrowia.

Wielu fanów i sympatyków znawczyni mody bardzo martwiło się o nią i o maleństwo ze względu na jej wiek.

Na szczęście 49-latka tryskała optymizmem i nie zrezygnowała z macierzyństwa. Teraz JastrzabPost donosi, że gwiazda TVN uspokaja internautów na Instagramie.

W najnowszym poście poza informacją o narodzinach maleństwa, dowiadujemy się, że jest to synek. Na zdjęciu opublikowanym przez dumną mamę widzimy dwie, różowe stópki noworodka, a w sekcji z komentarzami możemy przeczytać całą lawinę gratulacji i szczerych wyrazów ulgi i uznania dla 49-letniej mamy.

Celebrytka przed porodem przyznała w mediach, że zdaje sobie sprawę z ograniczeń organizmu osoby w jej wieku, jednak jej dobre samopoczucie i dbanie o zdrowie napawają ją pewnością, że wszystko będzie dobrze - jasne, zdaję sobie sprawę z ograniczeń, to kwestia biologii, wydolności organizmu. Wiadomo, że po 25. roku życia spada już tzw. rezerwacja jajnikowa. Miałam tę świadomość, planując ciążę (…). Jestem zdrowa, w świetnej formie, lekarze twierdzą, że biologicznie jestem młodsza, niż mówi metryka. Dbam o siebie, badam się. Naprawdę wierzę, że będę tańczyła na weselu mojego syna - powiedziała wówczas w jednym z wywiadów.

O tym się mówi: Ciekawe wieści o Zenku Martyniuku. Widziano go u starej znajomej. Kim jest ta kobieta

Zerknij: Część sklepów wprowadza limity zakupu cukru. Czy faktycznie grozi nam brak tego produktu na sklepowych półkach