Ten aktor kojarzy się milinom Polaków z najbardziej kultowymi kreacjami aktorskimi polskiego kina.

Marek Kondrat z żoną i córką wrócili z Hiszpanii do Polski

Gdy związał się z dużo młodszą od siebie żoną, wywołał ogromne zainteresowanie opinii publicznej. 34-letnia aktualnie Antonina urodziła aktorowi córeczkę, która stała się oczkiem w głowie tatusia.

Jakiś czas temu media doniosły, że mieszkająca od pewnego czasu w Hiszpanii rodzina Kondratów postanowiła wrócić na jakiś czas do kraju - Bardzo nam zależy – mojej młodej żonie i mnie – aby edukacja naszej córki stanowiła dla niej szansę, a nie groziła sformatowaniem według sztancy - powiedział aktor w jednym z wywiadów. Dziewczynka uczęszcza do krakowskiego przedszkola.

Obecnie media donoszą o tym, że Marek Kondrat przebywa z domku na Mazurach i przygotowuje go i posesję do przyjazdu młodej żony i córeczki. Wykonane z ukrycia zdjęcia przedstawiają aktora w zupełnie innej odsłonie. 72-latek wziął się podobno ostro do pracy, aby w dniu przyjazdu rodzinki wszystko było gotowe.

Aktor najwyraźniej bardzo cieszy się życiem męża i korzysta z niego pełnymi garściami, gdyż nie przypomina już dawnego Marka Kondrata. Wystający brzuszek zawitał na pierwszym planie fotografii wykonanych przez paparazzich bohaterowi reklam znanego banku.

O tym się mówi: Nowe wyliczenia ZUS-u już dostępne. Można określić własną przyszłą emeryturę

Zerknij: Pojawienie się tych objawów u dziecka, powinno zaalarmować rodziców. Szybka reakcja ma kluczowe znaczenie

Nie przegap tego: Wiadomość o projekcie zmian w ustawie o pochówku i miejscach spoczynku zelektryzowała Polaków. Czy mamy się czego obawiać