Nie jest tajemnicą, że wysoka temperatura na dłuższą metę może poważnie zaszkodzić zdrowiu, gdyż o przegrzanie nietrudno.

Dominika Gwit złapana przez paparazzich

Wie o tym każdy, kto regularnie i w odpowiednich ilościach dostarcza swojemu organizmowi płyny, najlepiej wodę podczas Męczących upałów. Bardzo istotne jest, aby wiedzieć, jak traktować własne ciało, Gdy temperatura otoczenia wzrasta, oddziałuje na wzrost temperatury ciała.

Na szczęście Dominika Gwit tryska energią i dobrym humorem, co widać na ekranie, zarówno podczas występów, jak i wywiadów. Dzięki temu i także dzięki dystansowi do siebie, artystka z pewnością pozwala sobie w dni jak obecne, na przystanek gdzieś w mieście i odpoczynek przy szklance wody, a może nawet i pucharku zimnych lodów?

Gdy wybieramy się w miasto w upalny dzień, musimy pamiętać o zabraniu ze sobą butelki z wodą i ochrony głowy przed ostrymi promieniami słońca. Dominika miała na sobie zwiewną kreację i nie zapomniała o okularach przeciwsłonecznych.

Zdjęcia możesz obejrzeć tutaj.

Musimy także pamiętać o tym, że znacznie ułatwi nam funkcjonowanie odpowiednie obuwie i strój, który powinien być przewiewny i pozwolić skórze oddychać. Nie zapominajmy także o filtrze przeciwsłonecznym.

Jak donosi Pudelek, aktorka Dominika Gwit złapana została w środku miasta na załatwianiu sprawunków. Fotoreporterzy przyznają, że choć bardzo zmęczona i zgrzana Dominika Gwit pilnuje, aby regularnie i prawidłowo nawadniać swój organizm. Nie zapominajmy także o naszych mniejszych przyjaciołach, którym z pewnością będzie ogromną pomocą pozostawienie gdzieś w parku, na skwerku, czy pod sklepem miski wypełnionej wodą.

To też może cię zainteresować: Marek Kondrat zdobył się na wyjątkowo szczere wyznanie na temat swojej żony. Na co nie pozwala mu młodsza o blisko cztery dekady partnerka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Krawczyk Junior zdobył się na szczere wyznanie dotyczące swojego syna. "Są pewne wątpliwości, nie tylko z mojej strony”

O tym się mówi: Minister zapowiada zmiany w wypłacie 14. emerytury. Więcej seniorów będzie mogło skorzystać z pełnej kwoty dodatku