Jak podaje portal "Pomponik", w ostatnim czasie obserwujemy medialną wojnę między Joanną Opozdą a rodziną jej męża Antoniego Królikowskiego. Po odwołanym chrzcie małego Vincenta ruszyła lawina wzajemnych oskarżeń. Teraz wyciekły wiadomości, jakie pisała Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Aż trudno uwierzyć, że mogła napisać coś podobnego.

Najpierw ślub, potem rozstanie

Kiedy Antek Królikowski stanął na ślubnym kobiercu ślubując miłość swojej wybrance, wszyscy mieli nadzieję, że kochliwy i raczej mało odpowiedzialny aktor, wreszcie się ustatkuje. Niestety dość szybko dał o sobie znać jego niestały charakter i jeszcze za nim na świecie pojawił się jego syn, zdradził Joannę Opozdę.

Choć przez jakiś czas wydawało się, że parze uda się rozstać bez publicznego prania brudów, prawda znów okazała się inna. Od odwołanych chrzcin Vincenta zaczęła się wojna medialna pomiędzy Joanną Opozdą, a rodziną Królikowskich. Powodem odwołania uroczystości miało być to, że Antek zaprosił na nią ojca Opozdy, z którym jest mocno skonfliktowana.

Potem Joanna zarzuciła swojemu nadal mężowi, że ten nie interesuje się Vincentem i nie płaci alimentów. W odpowiedzi na to Anetek Królikowski wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że jego żona przelewała z ich wspólnego konta spore sumy, które on zarobił. Opozda odpowiedziała, że byli wówczas razem i razem utrzymywali dom.

Relacja Joanny Opozdy/Instagram @Joanna Opozda
Relacja Joanny Opozdy/Instagram @Joanna Opozda
Relacja Joanny Opozdy/Instagram @Joanna Opozda

Rodzina Królikowskich nie daje za wygraną

Rodzina Królikowskich nie przebiera w słowach. Brat Antka stwierdził, że Joanna Opozda zakłada kolejne fejkowe konta, żeby atakować z nich jego rodzinę. Wielu fanów aktorki przyjęło to ze szczerym rozbawieniem, przypominając, że Opozda sama zajmuje się dzieckiem i nie ma czasu na zakładanie fałszywych kont.

Na jednej z grup na Facebooku, jedna z internautek zamieściła wiadomość, jaką dostała od Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Miała być ona odpowiedzią na komentarz internautki zamieszczony na profilu mamy Antka. Internautka miała napisać, że "współczuje Asi, że ta miała kontakt z taką rodziną".

W odpowiedzi otrzymała " Uważaj dziewczyno, komu współczujesz, bo możesz to opłacić życiem". Choć do wiadomości dołączona była emotikona, to nie zmienia to faktu, że nikt nie spodziewał się po "Grażynce z Klanu" podobnych wiadomości.

Wiadomość od Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej/Facebook
Wiadomość od Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej/Facebook
Wiadomość od Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej/Facebook

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Karol Strasburger dementuje prasowe doniesienia. Co powiedział o przejściu na emeryturę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Joanna i Jacek Kurscy celebrują rocznicę ślubu. Jak świętowali uroczystość

O tym się mówi: 49-letnia Kasia Sokołowska urodziła. Gratulacje płyną z całej Polski