Nikt się nie spodziewał prasowych doniesień na temat aktywności zawodowej Karola Strasburgera, który miał jakiś czas temu szczerze opowiedzieć i na temat wysokości swojej emerytury.

Karol Strasburger dementuje doniesienia jednego z plotkarskich magazynów

Jak pamiętamy, wielu celebrytów i artystów w wieku emerytalnym zdobyło się na podobne zwierzenia w momencie, gdy rząd zarządził Lock down i po zamykanie ludzi w domach. to uniemożliwiło wielu artystą pracę zarobkową, dlatego też był wysyp informacji i na temat ich ciężkiej sytuacji finansowej.

Jeden z plotkarskich magazynów na swoich łamach przedstawił sytuację aktora jako trudno finansowo, będącą powodem tego, jakoby Karol Strasburger nie mógł spokojnie korzystać emerytury, która jest zbyt niska, dlatego też wciąż pracuje i jest aktywny zawodowo.

To mocno irytowała aktora, postanowił zatem zabrać głos w tej sprawie - Gdyby ktoś miał wątpliwości. Dlaczego uwielbiam i szanuję swoją pracę. Oto jeden z powodów - ludzie, zdarzenia, emocje, atmosfera, pozytywne poranki i wesołe wieczory, dzięki którym będąc poza domem nie myślę o tęsknotkach aż tak - napisał aktor.

To też może cię zainteresować: Marek Kondrat zdobył się na wyjątkowo szczere wyznanie na temat swojej żony. Na co nie pozwala mu młodsza o blisko cztery dekady partnerka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Krawczyk Junior zdobył się na szczere wyznanie dotyczące swojego syna. "Są pewne wątpliwości, nie tylko z mojej strony”

O tym się mówi: Minister zapowiada zmiany w wypłacie 14. emerytury. Więcej seniorów będzie mogło skorzystać z pełnej kwoty dodatku