Wątpliwości dotyczące tego, czy poradzimy sobie jako rodzic, są całkowicie normalne i nie powinny budzić zastrzeżeń.

Gwiazda TVN powiła już maleństwo

Reżyserka najbardziej znanych pokazów mody Katarzyna Sokołowska ma już za sobą okres, w którym targają człowiekiem obawy związane z przyjściem na świat maleństwa.

Gwiazda jury programu Top Model, emitowanego w TVN według medialnych doniesień powiła swoje pierwsze dziecko. Jakiś czas temu 49-latka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych o swoim odmiennym stanie, natomiast wczoraj, 18 lipca media obiegła wiadomość, że dzieciątko celebrytki przyszło już na świat.

Korzystną sytuacją do pomyślnego przebycia ciąży i szczęśliwego rozwiązania był fakt, że świeżo upieczona mama czuła się znacznie młodsza, a lekarze stwierdzili, iż jest znacznie młodsza pod względem biologicznym, niż pokazuje to jej metryka.

Jak stwierdziła wówczas w wywiadzie, czuła się świetnie i była w dobrej formie. Opowiedziała także o swoim podejściu do rodzicielstwa - To jest zawsze wypadkowa bardzo wielu spraw w życiu. Tego, w jakim czasie dojrzewamy, dorastamy, kim chcemy być, jacy jesteśmy. Patrząc na to moje życie, jestem pewna, że to jest dla mnie najlepszy moment. Wiele osób może z tym dyskutować, ale to jest zupełnie inny temat - sywierdziła.

O tym się mówi: Niebo zalane czerwienią. Takiego widoku ludzie nie spodziewali się zobaczyć. Co się stało

Zerknij też tutaj: Puszczańscy "chuligani" znowu w natarciu. Gromadą weszli na podwórze i grasują. O co poszło