Scenarzyści filmów science – fiction oraz filmów fantastycznych prześcigają się w pomysłach. Na ekranach możemy oglądać coraz to bardziej wymyślne postacie fantastyczne. Wiemy jednak, że wszystko to jest jednak fikcją. Co innego jednak, kiedy w sieci pojawia się nagranie, które nie pochodzi wprost ze studia filmowego, a jest wynikiem obserwacji codziennych zjawisk.

Nietypowe nagranie trafiło do sieci. Do dziś nie jest wiadomo, co się na nim znajduje

Jak podaje portal Zjawiska Niewyjaśnione, ostatnio w sieci pojawiło się nagranie pochodzące wprost ze Stanów Zjednoczonych. Na nagranie można zaobserwować niezwykle dziwne postacie. Wielu osobom przypominają one dementorów, których znają oczywiście fani sagi o Harrym Potterze. Postacie te w książce były odpowiedzialne za wysysanie z ludzi dobrych uczuć i pozostawianie tylko tych złych.

Czy to faktycznie dementorzy pochodzący z sagi o Harrym Potterze?

Nie da się jednak ukryć, że nagranie opublikowane w sieci, wywołuje ciarki na całym ciele, a istoty które na nim widać trudno porównać do czegokolwiek znanego nam z życia codziennego. Przez dłuższy czas unosiły się one na tle słonecznego nieba. Co to może zatem być? I czy mamy się czego obawiać?