W środę 13 lipca media społecznościowe zalały zdjęcia i nagrania przedstawiające niepokojące zjawisko przypominające wyglądem niezidentyfikowany obiekt latający.

Niepokojące kształty chmur w całej Polsce. Co to oznacza?

Łowcy Burz Południe – małopolskie i śląskie prowadzący na Facebooku swoją stronę postanowili odpowiedzieć internautom na pytanie, co wczorajszego dnia ujrzeli na niebie w każdym zakątku Polski.

Od dłuższego już czasu media społecznościowe i platformy wciąż zalewane są materiałami uwieczniającymi bardzo dziwne zjawiska zachodzące na całym świecie.

Najbardziej spektakularne i widowiskowe anomalie, jakie ludzie grupowo fotografują lub nagrywają, odnajdują swoje wyjaśnienie w nauce praktycznie z prędkością światła. Przedziwnego kształtu chmury, a także niespotykane dotąd kolory nieba coraz bardziej niepokoją mieszkańców Ziemi, gdyż wielu z nas najzwyczajniej w świecie nie jest naukowcami, astronomii, czy meteorologami, aby potrafić wyjaśnić widziane po raz pierwszy w życiu niepokojące zjawiska.

Pytając ekspertów na temat pochodzenia i przyczyn powstania dziwacznych kształtów na niebie, zdani jesteśmy na ich kompetencje, wiedzę i prawdomówność. Łowcy Burz zapytani licznie o dziwaczne UFO widziane wczoraj w całej Polsce, postanowili uspokoić wystraszonych internautów - Ależ ciekawy poranek ❗ Raportujecie nam z obawą, że "UFO" pojawiło nad górami. Otóż mieliście okazję ujrzeć pięknie wykształconą samotną chmurę soczewkowatą (tzw. Altocumulus Lenticularis) 🙂 - tłumaczą specjaliści.

Czy też widzieliście podobne chmury u siebie?

O tym się mówi: Niebywałe sceny na jednym z polskich cmentarzy. Nikt się nie spodziewał takiego widoku

Zerknij: 4-latka śpiewa wzruszającą piosenkę odchodzącemu przyjacielowi. Film stał się hitem