Kiedy nadejdzie czas, aby nasze futrzane ukochane odeszły, ta miłość zapewnia komfort w najtrudniejszych chwilach.

W wieku zaledwie czterech lat Abby Merryn rozumiała już ten fakt, gdy chodziło o pożegnanie ze swoim najlepszym przyjacielem, kotem Bailey. Choć młoda, Abby miała już całe życie wspomnień związanych z Bailey'em.

Często śpiewała i czytała rudemu kotu, a Bailey kochał każdą sekundę. Lubił nawet bawić się w przebieranki z Abby i jej młodszą siostrą. Bailey był naprawdę kotem zakochanym w swojej rodzinie.

Kilka godzin po tym, jak Abby zaśpiewała dla swojego najlepszego przyjaciela, Bailey zmarł. Rodzina i fani pomarańczowego pręgowanego kota byli zdruzgotani. Mama czterolatki we wzruszającym wpisie wspominała niezwykłego kota, który odmienił życie całej rodziny - Trzymałam go w ramionach i trochę po 21:00 wczoraj wieczorem pożegnałam się z najwspanialszym kotem świata. Wiem, że to była wiadomość, o której wszyscy modliliście się, żeby jej nie usłyszeć. Jeden z najgorszych dni w moim życiu. Był jednym na milion, który pozwalał dwóm małym dziewczynkom kąpać się, karmić w wysokich krzesełkach, pchać w wózku, ubierać, nakładać na niego sztuczny makijaż, kołysać w kołyskach [...] Musiałem przekazać moim dziewczynom wiadomość, że musimy pożegnać się z Bailey i trzymać Abby, gdy wypłakuje swoje małe serce i nie rozumie dlaczego. [...]

Zanim kot odszedł, dziewczynka zaśpiewała mu po raz ostatni...


źródło: YouTube/They Are My Sunshine

O tym się mówi: Dokarmiaj pomidory, aby zbiory były obfite. Czym je najlepiej odżywiać

Zerknij: Andrzej Piaseczny pochwalił się swoim ogrodem. Jak sobie radzi z jego pielęgnacją