Wokalista Andrzej Piaseczny jakiś czas temu opublikował film nagrany podczas pobytu w Boliwii, gdzie tego dnia panowała piękna, słoneczna pogoda.

Andrzej "Piasek" Piaseczny spędza czas letni nie tylko na wycieczkach i pracy

Piosenkarz po powrocie do kraju postanowił pochwalić się ogrodem, który znajduje się w Górach Świętokrzyskich. Tam artysta spędza czas na pielęgnacji roślin, niezbędnych pracach ogrodowych, które należy wykonać w danym sezonie, aby utrzymać wszystkie rośliny w należytym porządku.

Andrzej Piaseczny opublikował na swoim instagramowym profilu 9 maja bieżącego roku zdjęcie, na którym widać go z dość dużym, lecz poręcznym sekatorem służącym do ucinania gałęzi.

W opisie artysta poinformował, że bardzo lubi ciągłe prace ogrodowe, które nigdy się nie kończą - andrzejpiaseczny_official Zweryfikowano Koniec wakacji? Czy wakacji początek? Tak czy inaczej, przyszedł czas na nieustające prace ogrodowe. A właśnie że bardzo to lubię #ogród #ogrodnik #tuprzyciąćtamposadzić #asłońcesobielśni #gardentime #loveit #myspace - poinformował pioswenkarz. Każdy, kto jest posiadaczem ogrodu, bardzo dobrze wie, że niezależnie od pory roku ogród zawsze wymaga naszej pomocy i troski.

Jak widać, Andrzej Piaseczny nie stroni od tego typu zajęć, Które w połączeniu z przebywaniem na łonie natury, bardzo skutecznie pomagają w wyciszeniu się i łagodzą zszargane nerwy.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Amerykańskie służby informują o nowych planach Władimira Putina. Wiadomo już, na co czai się prezydent Rosji. Czy kolejny region Ukrainy czeka kryzys

Zerknij: Meghan Markle i książę Harry posiadające krępujące dla rodziny królewskiej taśmy? Czy Sussexowie filmowali bez wiedzy ich członków? Media spekulują