Tabloidowe doniesienia o spektakularnej metamorfozie małżonki króla disco-polo Danuty Martyniuk wciąż poruszają temat utraty wagi, jaką kobieta chwali się, nosząc dopasowane stroje.

Jak przyznała w jednym z wywiadów, radykalna zmiana sprawiła, że w końcu zobaczyła w sobie atrakcyjną kobietę, którą dostrzegli w niej także internauci.

Czy to znaczy, że dieta pani Martyniuk trwa?

Przyznała, że wcześniej spotykała się z krytyką i hejtem, natomiast teraz pojawiło się więcej komentarzy pozytywnych i przyjaznych.

Jak się okazuje, Danuta Martyniuk kumpluje się z jedną z bohaterek programu "Królowe życia", Moniką Chwajoł.

Blond celebrytka opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcia ze spotkania z Danutą i Zenkiem w Białowieży, gdzie powstała bogata fotorelacja.

Jak donosi Pomponik, internauci zaniepokoili się o Danutę Martyniuk, widząc zdjęcia wrzucone przez wokalistkę disco-polo.

Jak twierdzą, już teraz jest wychudzona, a nie wygląda na to, aby zakończyła drakońską dietę. Ciekawostką jest, że koleżanka Danuty Martyniuk poza śpiewaniem, tworzy także kolekcje ubrań, a na zdjęciach widać, Danuta ma na sobie bluzkę zaprojektowaną przez Monikę.

Co sądzicie o sylwetce Danuty Martyniuk? Powinna już poprzestać na obecnym etapie?

To też może cię zainteresować: Dobra wiadomość dla seniorów. Wielu z nich może zwiększyć wysokość pobieranego świadczenia. W jaki sposób

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ida Nowakowska postanowiła zabrać głos w sprawie chrzczenia dzieci. Co dokładnie powiedziała

O tym się mówi: Co czeka każdy znak zodiaku w te trudne czasy. Horoskop tygodniowy na 18-24 lipca