„Powietrze” Merkurego wchodzi w ognisty znak Lwa, a to obiecuje wzrost pobudliwości neuropsychicznej, konfliktu, chęci aktywnego kłócenia się i nie słuchania alternatywnego punktu widzenia.

Baran

W tym tygodniu nie czas na kreatywność. Może pojawić się chęć manipulowania ukochaną osobą, będzie potrzeba ukrywania swoich uczuć. W Twojej pracy czeka na Ciebie sukces, który obiecuje wielkie osiągnięcia. Będziesz musiał wziąć na siebie odpowiedzialność, co zmusi Cię do dawania z siebie wszystkiego, ale wynik będzie korzystny i wymierny finansowo.

Byk

Dla wielu Byków ten tydzień przyniesie korzystne zmiany. Bez większego wysiłku sytuacje obrócą się na twoją korzyść, a problemy rozwiążą się same. W rzeczywistości jest to naturalny wynik wcześniejszych prac. W życiu osobistym nie wszystkie dobre intencje zostaną zrealizowane.

Bliźnięta

Wielu przedstawicieli Bliźniąt zostanie skierowanych w przeszłość. Nostalgia, wspomnienia przeszłych uczuć, zapomniane pragnienia zmuszą Cię do ponownego przemyślenia części swojego prawdziwego życia, a nawet wprowadzenia w nim pewnych poprawek. Być może podjęta zostanie próba odwiedzenia zapadających w pamięć miejsc, spotkania z dawno zapomnianymi przyjaciółmi.

Rak

Generalnie tydzień będzie bogaty i różnorodny pod względem wydarzeń i emocji. Lipiec to tradycyjnie nowy okres w życiu Raków, podsumowujący wyniki minionego roku i wyznaczający nowe zadania. Stąd uczucie pewnego niepokoju, ociężałość z powodu zastanej odpowiedzialności. Zdrowie nie przyniesie problemów, a w życiu rodzinnym lub osobistym wręcz przeciwnie, konieczne będzie rozwiązanie pilnych nieporozumień.

Lew

Lwy znajdą wyjście z trudnych i zagmatwanych sytuacji. Pojawią się nowe perspektywy i szansa na uniknięcie niebezpieczeństwa. W życiu osobistym – wyjaśnienie relacji z partnerem podważy wewnętrzny spokój. Wolne od związków Lwy zaczną aktywnie rozważać swoje życiowe postawy wobec życia rodzinnego, ktoś nawet zdecyduje się na ślub.

Panna

Potrzeba woli i wytrwałości, aby ukończyć kiedyś ważne rzeczy, które kiedyś zostały rozpoczęte. Zostaniesz przetestowany pod kątem siły i pewności siebie. Czasami wydaje się, że ciężar odpowiedzialności jest zbyt duży i chcesz go rzucić, zapominając o konsekwencjach. Ale nie powinieneś tego robić. Nie zaleca się również rozpoczynania nowej działalności w tym okresie. W twoim życiu osobistym czekają na ciebie dramaty i rozłąka. Panna po ślubie może stanąć w obliczu groźby rozwodu. Ale w pracy i zawodzie będą bardzo ciekawe, a co najważniejsze realne perspektywy.

Waga

Dla Wagi etyka, nauka i udział w wydarzeniach będą miały znaczenie w tym tygodniu. W relacjach zacznie się przezwyciężanie negatywnych trendów, są szanse na przywrócenie wszystkiego do normy. Dla tych, którzy opuścili związek, jest okres emocjonalnego ożywienia i perspektywa nowego spotkania. W dziedzinie pracy i finansów panują całkiem korzystne trendy i nowe pomysły.

Skorpion

Dla Skorpionów tydzień przyniesie wiele sytuacji związanych z przejawem osobistej odpowiedzialności i spełnieniem wcześniejszych obietnic. Wskazane jest również, aby w tym okresie nie wiązać się nowymi zobowiązaniami. Pojedyncze Skorpiony wzbudzą duże zainteresowanie ze strony płci przeciwnej, prośby o randkę.

Strzelec

W tym tygodniu Strzelec będzie rozczarowany, że będzie musiał odłożyć realizację planów, projektów i rozwiązanie zaległych problemów. Wszystko to zostanie zrobione, ale nie w najbliższej przyszłości. Dlatego nie powinieneś marnować energii i emocji na coś, co jest niemożliwe do zdobycia w tej chwili.

Koziorożec

Koziorożce poczują niezwykłą chęć medytacji, oderwania się od ziemskich problemów i zmartwień i zanurzenia się w świat ezoteryki, tajemnic i mistycyzmu. Nie przeszkodzi im to jednak w dość mocnym i pewnym rozwiązywaniu problemów zawodowych, wykonywaniu poleceń i powstrzymywaniu wszelkich prób buntu w zespole.

Wodnik

W tym tygodniu możesz wykazywać wybuchowość, niestabilność emocjonalną i niezadowolenie. Ten okres trzeba po prostu przeżyć. Pomoże w tym spokojny i niezawodny partner, zarówno w biznesie, jak i w małżeństwie. Jest szansa na zapoznanie się z osobą, która w pewnym sensie „stabilizuje” stan emocjonalny rozdrażnienia. Zawód i finanse nie ucierpią zbytnio, ponieważ zawodowo Wodnik będzie w stanie wysunąć na pierwszy plan logikę i niezwykłą inteligencję.

Ryba

Ryby będą w stanie emocjonalnej niepewności i tutaj wskazane jest skorzystanie z usług psychoterapeuty. Mogą zostać aktywowane nieświadome reakcje emocjonalne na trwające wydarzenia, których Ryby nie mogą wyjaśnić sobie ani innym. W życiu rodzinnym zapanuje spokój, ale daleko mu do pełnej harmonii.

O tym się mówi: Ten rytuał wykonany w odpowiednim czasie, pomoże w ważnych sprawach. O co chodzi

Zerknij: Dzięki tym prostym zasadom, powojniki w twoim ogrodzie będą zachwycać. Jak prawidłowo uprawiać roślinę