Gdy Słońce pojawia się w Raku, sezon w centrum uwagi woła o dobroć, troskę, współczucie, a nawet rozpieszczanie! Ale gdy Księżyc znajduje się w zimniejszym, bardziej odległym i ambitnym znaku Ziemi, Koziorożcu, nadszedł czas, aby zamanifestować, na co tak ciężko pracowaliśmy...

Pełnia księżyca to czas rozświetlenia i urzeczywistnienia, teraz w tym ziemskim znaku możemy zaakceptować długotrwałą wytrzymałość (tak jak Zima nas testuje, znak ten przedstawia cierpliwość i czas spędzony na przedzieraniu się przez mroźne, a nawet brutalne okoliczności). Gdy przechodzi przez Koziorożca, rządząca planeta Księżyca jest odpowiedzialna za Saturn, planetę, która dopomaga nam w wydobyciu naszej pracowitej strony i przypomina nam o naszych ograniczeniach.

Rytuał Super Full Moon Koziorożec 2022

Ten rytuał najlepiej wykonać w nocy 12, 13 lub 14, ale możesz go również wykonać w dowolnym momencie między 10 a 20 lipca 2022 r.

Będziesz potrzebować:

-Wybrane narzędzie do oczyszczania aury (które z kadzideł najbardziej do Ciebie przemawia) -Element przyrody będący atrybutem. Patyk, kamyk, gałązka itp.

-Miska z wodą, w której zdołasz zmieścić swój atrybut.

1.) Oczyść swoją aurę za pomocą wybranego narzędzia. Pamiętaj, aby oczyścić całe ciało od stóp do głów. Podczas oczyszczania możesz wyrecytować trzy razy: „Wprowadzam się w stan równowagi, dostosowując umysł, ciało i duszę. Jestem oczyszczona. Jestem wolny. Jestem lekki. Jestem sobą."

2.) Po oczyszczeniu aury oczyść przestrzeń rytuału i składniki rytuału. W ten sposób możesz wyrecytować następujące słowa: „Oczyszczam tę przestrzeń światłem i miłością. Tylko miłość może tu mieszkać. Tu może żyć tylko światło. Moja przestrzeń jest oczyszczona. Moja przestrzeń jest czysta. Moja przestrzeń jest chroniona. Oczyszczam te składniki światłem i miłością. Jestem bardzo wdzięczna za te składniki. Dziękuję Ci. Dziękuję Ci. Dziękuję Ci."

3.) Weź swój kamień lub kij i trzymaj go w obu rękach. Kiedy trzymasz kij/kamień, przekażesz mu cały swój ciężar. Aby to zrobić, wyrecytuj następujące, trzymając kij/kamień: „Wszystko, co ciąży mi na barkach. Wszystko to obciąża mój umysł i serce. Wszystko to osłabia mój nastrój i ducha. Wszystko to mnie martwi. Wszystko to mnie stresuje. Wszystko to nie daje mi spać w nocy. Wszystko to osłabia moją duszę. Całe poczucie winy. Wszelkie bóle. Oby teraz zostały wypuszczone do tego kamienia/kija w celu oczyszczenia i transmutacji.”

Po odmówieniu tej modlitwy dmuchnij w swój atrybut, aby sfinalizować przekazanie. Wydychaj tak, jak chcesz! Możesz wydychać parę razy, jeśli czujesz, że masz sporo ciężkiej energii, którą musisz przenieść na swój obiekt. Im więcej znaczenia włożysz w każdy oddech, tym więcej z nim wyjdzie!

4.) Wciąż trzymając swój kij/kamień, podziękuj, wyraź mu swoją wdzięczność, a następnie włóż go do miski z wodą, aby rozpocząć proces transmutacji. Trzymaj miskę w pobliżu, gdy zaczynasz swoją „Jestem Wyrównana Kosmiczna Medytacja Kierowana”.

5.) Kiedy ukończysz medytowanie, sięgnij po miskę z wodą i umieść ją na zewnątrz, w blasku księżyca lub w okolicy okna, aby doprowadzić do końca transmutację.

Energie wody, twojej medytacji i Księżyca wesprą transmutację i przeniesienie ciężkiej energii, jaką wkładasz do kija/skały, z powrotem do stanu neutralnego.

6.) Teraz zrób Koziorożca Super Full Moon Reading. Zastanów się nad wszelkimi wiadomościami, które mogły do Ciebie przyjść.

7.) Zostaw miskę z wodą na noc. Rano zwróć wodę i kij/kamień na ziemię, po ponownym podziękowaniu i wylej wodę. Twój rytuał dobiegł końca!

O tym się mówi: Dzięki tym prostym zasadom, powojniki w twoim ogrodzie będą zachwycać. Jak prawidłowo uprawiać roślinę

Zerknij: Ceny kolejnego ulubionego produktu poszybowały w górę. Ile kosztują grzyby w tym sezonie