Jak doskonale wiemy, Hanna Lis przez kilka lat była związana ze znanym dziennikarzem, Tomaszem Lisem. Związek jednak rozpadł się, a para nigdy nie miała dzieci.

Dziennikarka zdradziła nieco prawdy o rodzinie

Dziennikarka ma natomiast dwie córki z innego związku. Hanna Lis była bowiem związana Jackiem Kozińskim i chociaż para nigdy nie wzięła ślubu, to urodziły im się dwie cudowne córki – Julię i Annę.

Jak podaje portal Pomponik, Julia Kozińska jest obecnie dorosłą już kobietą. Córka Hanny Lis postanowiła wyjechać do Amsterdamu, gdzie studiuje. Dziennikarka sama przyznała, że kiedy córka powiedziała jej o życiowych planach, ona sama nie mogła się z tym pogodzić.

Hanna Lis nie ingerowała w wybory córek

- Gdy zaczęła myśleć o studiach, chciała jechać do Stanów Zjednoczonych. Nie ingerowałam w jej wybory, ale serce matki, nie da się ukryć, krwawiło i bolało. Studiuje communication science, to jest połączenie PR, marketingu, zarządzania mediami, trochę dziennikarstwa – wyznała Hanna Lis podczas rozmowy dla magazynu „VIVA!”.

Druga córka Hanny Lis, Anna Kozińska także zdecydowała się na wyprowadzkę do Amsterdamu. Anna chciała na początku studiować fotografię, jednak finalnie jej kariera potoczyła się zupełnie inaczej i obecnie młoda kobieta pracuje jako modelka!

Hanna Lis sama wyznaje, że Ania jest niezwykle wrażliwa i ma artystyczną duszę. Dodała, że córka chce w przyszłości studiować historię sztuki.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ŚWIAT CZEKA NA TO OD WIELU TYGODNI. WIADOMO, CZY UDA SIĘ DOPROWADZIĆ DO SPOTKANIA PUTINA Z PREZYDENTEM UKRAINY. ROZMOWA MIĘDZY POLITYKAMI KLUCZOWA

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: ANNA RUSOWICZ NA ŻYCIOWYM ZAKRĘCIE. WOKALISTKA ZASUGEROWAŁA, ŻE W JEJ MAŁŻEŃSTWIE NIE DZIEJE SIĘ DOBRZE. CZY ARTYSTKA BĘDZIE RATOWAĆ ZWIĄZEK DLA SYNA

Portal "Życie News" pisał również: ODWAŻNE WYZNANIE MATEUSZA MORAWIECKIEGO. PREMIER POLSKIEGO RZĄDU POWIEDZIAŁ KILKA MOCNYCH SŁÓW NA TEMAT WZROSTU CEN. POLACY SĄ ZMUSZENI OSZCZĘDZAĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JEST PROSTA METODA, BY PODWYŻSZYĆ EMERYTURĘ. DODATKI DO ŚWIADCZENIA EMERYTALNEGO TO CAŁA LISTA. WIADOMO, KTO MOŻE Z NICH KORZYSTAĆ I W JAKI SPOSÓB