Jak podaje portal "Pomponik", paparazzi przyłapali Tomasza Lisa z piękną brunetką. Czy do dziennikarza uśmiechnęło się szczęście i udało mu się znaleźć nową miłość?

Zawirowania w życiu zawodowym Tomasza Lisa

Pod koniec maja media obiegła informacja o tym, że Tomasz Lis przestał być redaktorem naczelnym "Newsweeka". Decyzję w dość powściągliwym komunikacie przekazał właściciel tytułu, firma Ringier Axel Springer Polska. Nie podano do wiadomości publicznej powodów, dla których dziennikarz został zwolniony.

Z czasem zaczęły się pojawiać informacje na temat tego, co mogło stać za niespodziewanym zwolnieniem Lisa. "Wirtualna Polska" ustaliła, że dziennikarz miał się dopuszczać wobec swoich pracowników zachowań, które nosiły zmiana mobbingu. Tomasz Lis miał wyśmiewać strój swoich podwładnych, poniżać ich, a nawet pozwalać sobie na seksistowskie komentarze.

Tomasz Lis/YouTube @Onet Rano
Tomasz Lis/YouTube @Onet Rano
Tomasz Lis/YouTube @Onet Rano

Tomasz Lis stanowczo zaprzeczył pojawiającym się oskarżeniom, nazywając je "zestawem półprawd, ćwierćprawd", sformułowanych przez dwie osoby, które zostały usunięte przez niego z redakcji. Choć w życiu zawodowym nastąpił dla dziennikarza trudny okres, wiele wskazuje na to, że w życiu prywatnym zaczyna się mu układać znacznie lepiej.

Tomasz Lis przyłapany na randce

Ostatnio paparazzi przyłapali Tomasza Lisa na spotkaniu z tajemniczą brunetką. Para wybrała się do jednej ze stołecznych knajpek, gdzie cieszyli się jedzeniem, winem i własnym towarzystwem. Potem, wybrali się na wspólny spacer. Widać było, że świetnie się ze sobą bawią.

W 2018 roku Hanna Lis zdecydowała się potwierdzić pojawiające się plotki o jej rozstaniu ze znanym dziennikarzem. Przyznała wówczas, że nie jest łatwo budować udany związek, jeśli jest on poddany tak ogromnemu zainteresowaniu, jak miało to miejsce w ich przypadku. Zdradziła wówczas, że nie mieszka z mężem w podwarszawskim Konstancinie, tylko we własnym mieszkaniu na Powiślu.

Tomasz Lis / YouTube: Tomasz Lis.
Tomasz Lis / YouTube: Tomasz Lis.
Tomasz Lis / YouTube: Tomasz Lis.

Zdjęcia Tomasza Lisa i jego towarzyszki znajdziecie tutaj.

Myślicie, że tajemnicza brunetka zajmie miejsce Hanny Lis?

To też może cię zainteresować: Iga Lis pochwaliła się niesamowitymi chwilami ze swoich urodzin. Wspomnieniowe wideo trafiło do Internetu. Towarzyszy jej siostra i ukochani rodzice

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marta Kaczyńska pojawiła się na Wawelu. Miała ku temu bardzo ważny powód. Jaki

O tym się mówi: Pilna wiadomość dla milionów Polaków. Rząd ustala nowy wiek emerytalny. O co chodzi