Jak podaje portal "Pomponik", Marta Kaczyńska wspólnie z ukochanym mężem wybrała się na grób rodziców, znajdujący się na Wawelu. Okazją do tego była rocznica urodzin Lecha Kaczyńskiego. Z pewnością nie było to dla Marty Kaczyńskiej łatwe doświadczenie.

Marta Kaczyńska odwiedziła grób swoich rodziców

Lech i Maria Kaczyńscy zmarli tragicznie w katastrofie smoleńskiej 10 kwietnia 2010 roku. Choć od tego bolesnego dnia minęło już 12 lat, to dla Marty Kaczyńskiej wizyty na Wawelu, gdzie spoczęli jej rodzice, wciąż są dla niej niezwykle bolesne.

Ostatnio Marta Kaczyńska wybrała się na Wawel, aby uczcić 73. urodziny swojego taty. Przez cały czas miała przy sobie męża, który dodawał jej otuchy w tych trudnych chwilach. Marta w rozmowie z mediami, często wspomina swojego ojca.

Lech Kaczyński/YouTube @dziast17
Lech Kaczyński/YouTube @dziast17
Lech Kaczyński/YouTube @dziast17

W rozmowie z "Dobrym Tygodniem" podkreślała, że jej tata udowadniał, że da się łączyć karierę zawodową z działalnością społeczną. W domu Kaczyńskich w Sopocie znajdował się gabinet, w którym Lech Kaczyński nie tylko sprawdzał prace swoich studentów, ale także angażował się w organizację walk robotników.

Marta Kaczyńska może liczyć na męża

Marta Kaczyńska na Wawel udała się w towarzystwie swojego obecnego męża, Piotr Zielińskiego. Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej długo szukała prawdziwego szczęścia. Rozwodem zakończyło się jej pierwsze i drugie małżeństwo.

Zamieszanie wokół rozstania z kolejnymi partnerami najmocniej miały się odbić na córkach Kaczyńskiej. Na szczęście najgorsze jest już za Martą i wspólnie z obecnym mężem stara się zrobić wszystko, aby ich małżeństwo było trwałe.

Marta Kaczyńska/YouTube @Gazeta Trybunalska
Marta Kaczyńska/YouTube @Gazeta Trybunalska
Marta Kaczyńska/YouTube @Gazeta Trybunalska

Myślicie, że tym razem uda się Marcie Kaczyńskiej stworzyć trwały i szczęśliwy związek?

To też może cię zainteresować: Już za kilka dni rusza ważny program. Rodzice dzieci w wieku szkolnym mają szansę na dodatkowe pieniądze. O czy mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Najnowsze wiadomości o czwartej dawce szczepionki przeciwko COVID-19. Informacje przekazał minister zdrowia Adam Niedzielski. Co nas czeka jesienią

O tym się mówi: Pilna wiadomość dla milionów Polaków. Rząd ustala nowy wiek emerytalny. O co chodzi