Jej kreacje sceniczne i ta codzienna stały się jej wizytówkami, a każda z nich jest charakterystyczna i niepowtarzalna.

Gdy artystka przed siedmioma laty zaskoczyła opinię publiczną ogromnym spadkiem masy ciała i kolejnymi zmianami fryzury, stała się obiektem zainteresowania mediów pod kątem jej sezonowych stylizacji.

Ta niezwykła artystka o charakterystycznym wokalu zapisała się na kartach historii polskiej sceny muzycznej jako przebojowa i ostra wokalistka, lecz w gruncie rzeczy sama pokazała, że w środku jest niezwykle wrażliwą, kochającą i ciepłą kobietą, która bardzo dobrze zna swoje zalety i ograniczenia.

Historia jej kariery pokazuje, że gdy bardzo się chce i ciężko pracuje nad umiejętnościami, nawet zwyczajne kilka groszy w kieszeni wystarczy do osiągnięcia sukcesu. Agnieszka Chylińska na samym początku swojej drogi nie miała nic, prócz ogromnego talentu, złamanego serca i determinacji.

Mimochodem wygrała jeden z konkursów emitowanych w telewizji, co spowodowało jej rozpoznawalność. Jak przyznała, nie miała przysłowiowych pleców, czy znajomości w branży muzycznej. Dzisiaj Agnieszka Chylińska jest nie tylko wokalistką, lecz również matką, partnerką, członkiem czyjejś rodziny i przyjaciółką. Pomponik podaję, że ostatnimi czasy w programie Mam Talent Agnieszka Chylińska zjawiła się niczym duch Kory.


Chodzi o stylizację włosów, które do złudzenia przypominają ten blond tapir, W którym Kora występowała jako jurorka.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Miejsce ostatniego spoczynku serialowej Honoratki zaskakuje swoim wyglądem. Gdzie spoczywa Barbara Krafftówna

Zerknij: TVN obsmarował Kamila Durczoka w dniu jego odejścia. Zapadła decyzja w tej sprawie. Co stwierdziła KRRiT