Odeszła w ogromnych cierpieniach finalistka pierwszego sezonu programu You Can Dance Natalia Madejczyk.

Ze wszystkich obecnych w mieszkaniu, tylko Natalia straciła życie

Według medialnych doniesień, w mieszkaniu tancerki i choreografki, w którym przebywała ze swoimi znajomymi, wybuchł pożar, w wyniku którego artystka doznała oparzeń trzeciego stopnia, na 60% chciała.

Media ustaliły także, że oparzeniu uległo także jej gardło. W straszliwym cierpieniu Natalia Madejczyk zmarła 21 czerwca we wtorek o godzinie 13:30. Od środy, od kiedy świat mediów społecznościowych dowiedział się o tej tragedii, platformy społecznościowe zalały liczne wiadomości, kondolencje i prośby o modlitwę.

Niezwykle wzruszające posty napisali jurorzy programu jak na przykład Maciej Florek, który był jurorem dziewiątej edycji, czy Michał Piróg, który obecny jest od samego początku w programie jako juror.

Spij spokojnie aniele piękny. Mogę tylko pytać czemu, czemu teraz, czemu ty. Obudziłem się o 1:47 i już nie zmrużyłem oka. Moje serce pęka. Czemu musimy być światkami kiedy opuszczają nas tak piękne dusze. Natalia kochana moja mogę ci obiecać, że jeszcze zatańczymy [...] - napisał Michał, dodając, że będzie jej wypatrywał w oczach ”wszelkich istot”.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Michal Pirog (@michalpirog)

Natalia znana była ze swojego niezwykłego talentu tanecznego, który otworzył jej drzwi do kariery instruktorskiej, choreograficznej i tej telewizyjnej, gdzie zdobyła uznanie i wielu przyjaciół. Jest bardzo ciepło wspominana przez uczestników i jurorów programu tanecznego. Jej śmierć jest z pewnością ogromną i tragiczną stratą dla wielu ludzi.

Przyczyn wybuchu pożaru media jeszcze nie podają.

Nam pozostaje złożyć najszczersze kondolencje najbliższym Natalii, oraz jej przyjaciołom i wszystkim, którzy będą za nią tęsknić...

O tym się mówi: Irena Dziedzic była wielką gwiazdą TVP. Odeszła jednak otoczona ubóstwem i brudem

Zerknij: Jolanta Kwaśniewska otrzymała propozycję pozowania do sesji w magazynie dla panów. Jak zareagowała na zaproszenie

Nie przegap tego: Ważna wiadomość dla seniorów. Szykuje się rekordowa waloryzacja emerytur w 2023 roku. Można liczyć na 415 zł więcej