Jak donosi Super Express, Marcin Meller, były redaktor naczelny czasopisma dla panów Playboy, które zniknęło już z obiegu, goszcząc w radiowym podcaście "WojewódzkiKędzierski" zdradził, jakie było jego marzenie, gdy był na stanowisku redaktora naczelnego gazetki dla panów.

Jolanta Kwaśniewska na okładce Playboya?

Jak się okazało, wyjawił on wówczas słuchaczom, że jego marzeniem było gościć na łamach Playboya Jolantę Kwaśniewską. Dość szybko zreflektował się, zdając sobie sprawę z tego, że w kontekście tego typu zaproszenia byłej pierwszej damy Rzeczypospolitej Polski mogłoby być odebrane jako niegrzeczne i uwłaczające.

Gdy zdarzyło mu się spotkać z Aleksandrą Kwaśniewską, zdecydował się przeprosić za wypowiedź w radiu, lecz Aleksandra Kwaśniewska uspokoiła jego sumienie, przyznając, że gdy słuchały audycji, jej mama powiedziała "hoho" na jego słowa o pojawieniu się jej mamy na okładce popularnego czasopisma dla mężczyzn.

To jednak nie koniec rewelacji, gdyż sama Jolanta Kwaśniewska przyznała, że do teraz czuje się piękna dzięki podejściu jej męża, który stwierdził kiedyś, że powinna pozować dla Playboya - Ciągle czuję się piękna w oczach mojego męża. Mój mąż do mnie mówi: Ty musisz sobie zrobić zdjęcia na rozkładówkę do Playboya - wyznała rozbawiona.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ważna wiadomość dla seniorów. Szykuje się rekordowa waloryzacja emerytur w 2023 roku. Można liczyć na 415 zł więcej

Zerknij też tutaj i nie przegap: Absurd w jednym z kościołów. Duchowny powiększył listę wymaganych przed ślubem dokumentów. Po co mu takie świadectwo