Choć Filip Chajzer w ciągu ostatnich kilku miesięcy zaliczył zdecydowanie sporo wpadek na antenie „Dzień Dobry TVN” to jednak nie musiał się martwić o swoją pracę i pozycję w stacji. Niestety, coraz głośniej mówi się o tym, że po rezygnacji z dalszej współpracy z TVN Edwarda Miszczaka za eks dyrektorem programowym stacji pójdą inni. Sytuacja Filipa Chajzera w TVN miała się mocno zmienić. Co się dzieje?

Jak donosi serwis „SE”, dziennikarz ma mocno martwić się o swoje dalsze losy w stacji. Dziennikarz od trzech lat współprowadzi z Małgorzatą Ohme „Dzień Dobry TVN” i do tej pory, mimo mniejszych czy większych potknięć udawało mu się wychodzić z opresji obronną ręką. Czy tym razem będzie inaczej?

Filip Chajzer może spodziewać się wypowiedzenia z TVN? Ma być to wypadkowa odejścia ze stacji Edwarda Miszczaka. Co stanie się z gospodarzem „DDTVN”?

Według doniesień Pudelka, sytuacja Chajzera zmieniła się diametralnie właśnie w związku z odejściem Miszczaka z pracy w TVN. Dziennikarz mógł cieszyć się sympatią eks dyrektora programowego, przez co „czuł się bezpieczny”. Jak teraz nie wiadomo, jak rysuje się jeszcze przyszłość w stacji.

- Pracownicy TVN uważają, że Filip od długiego czasu pozwala sobie na za dużo i że jego ego wystrzeliło kompletnie pod sufit. W kuluarach mówiło się, że posadę w stacji ma jednak pewną […] Obecnie sytuacja może zmienić się zdecydowanie na jego niekorzyść - wyjaśnia informator Pudelka.

Jak informował portal "Życie News": JAROSŁAW KACZYŃSKI OSTRO O MORALNOŚCI NASZEGO SĄSIADA. PREZES PIS WYPOMNIAŁ NIEMCOM DAWNE CZYNY SPRZED KILKUDZIESIĘCIU LAT. TO SIĘ IM NIE SPODOBA

Przypomnij sobie: KRYTYKA PO ZDJĘCIU KACZYŃSKIEGO Z UCZNIAMI JEDNEJ ZE SZKÓŁ. INTERNAUCI ZWRÓCILI UWAGĘ NA OKREŚLENIE TEJ PLACÓWKI W OPUBLIKOWANYM WPISIE. O CO CHODZI

Portal "Życie News" pisał również: KRZYSZTOF KRAWCZYK JUNIOR MIAŁ SPIĘCIE Z „TEŚCIOWĄ”. MUSIAŁ SIĘ WYPROWADZIĆ OD UKOCHANEJ. JAK SOBIE TERAZ RADZI SYN LEGENDARNEGO PIOSENKARZA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WPIS MAŁGORZATY OHME O ODCHODZĄCYM EDWARDZIE MISZCZAKU JEST KOMPLETNIE NIE NA MIEJSCU WEDŁUG INTERNAUTÓW. KOLEJNA WPADKA PROWADZĄCEJ „DZIEŃ DOBRY TVN”