Krzysztof Krawczyk junior w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy zyskał sporą rozpoznawalność w mediach. Stało się to głównie za sprawą publicznego sporu z Ewą Krawczyk o spadek po piosenkarzu.

Bardzo dużo mówiło się także o jego problemach zdrowotnych czy kiepskich relacjach z rodziną. Wydawać by się mogło, że wszystko zmierza dla niego ku dobremu ponieważ otrzymał rentę z ZUS i wielokrotnie chwalił się szczęściem u boku Kasi, z którą nawet zamieszkał.

Niedawno udzielili nawet wywiadu, w którym kobieta opowiadała jak ważne jest ograniczanie czynników stresujących w jego życiu.

Krzysztof Krawczyk Junior i Katarzyna Filipiak/YouTube @Najnowsze wiadomości 24H
Krzysztof Krawczyk Junior i Katarzyna Filipiak/YouTube @Najnowsze wiadomości 24H

Portal „Pomponik” podaje jednak, że właśnie musiał się stamtąd wyprowadzić na żądanie matki jego ukochanej. Nieznane są powody tej sytuacji.

W każdym razie, syn zmarłego piosenkarza już znalazł inne lokum. Musiał wynająć mieszkanie w Łodzi ponieważ na komunalne lokum od miasta nie ma na razie co liczyć mimo wielu próśb.

„Sam je znalazł i podpisał umowę wynajmu z właścicielem, mieszka tam od kilku dni. Mieszkanko nie jest duże, ale mu to wystarczy, no i ma swój kąt, gdzie nikomu nie zawadza” – ujawnił Zbigniew Rabiński.

Wraz z Krzysztofem Cwynarem pomogli mu w przeprowadzce. Artysta nawet dokupił mu kilka najpotrzebniejszych rzeczy.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Kolejni rosyjscy żołnierze odpowiedzialni za zbrodnie wojenne zostali zidentyfikowani. Jakie czyny się im zarzuca

Jak informował portal „życie.news”: Krzysztof Rutkowski zabrał głos w sprawie nagrania, które wyciekło do mediów. Co udało się ustalić na temat podsłuchów u Cichopek i Kurzajewskiego

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Wpis Małgorzaty Ohme o odchodzącym Edwardzie Miszczaku jest kompletnie nie na miejscu według internautów. Kolejna wpadka prowadzącej „Dzień dobry TVN”

Sprawdź również ten artykuł: To alternatywa dla środków chemicznych ze sklepu. Wystarczy jeden tani produkt i odrobina czasu by nasze storczyki były w końcu zdrowe i idealne