Jak informuje „SE”, Polacy musza się przygotować na gwałtowną i niezwykle mocną zmianę pogodową. Niestety, chodzi nie tylko gwałtowne burze czy grad, ale również niezwykle silne powietrze znad Grenlandii, które wywoła niezwykle szybką zmianę temperatury. Szybko na termometrach zobaczymy znacząco wyższe wskaźniki. Co się stanie?

W ostatnich tygodniach pogoda zdecydowanie nas nie rozpieszczała i nie było łatwo. W wielu miejscach kraju pojawiały się burze z gradem, a także niesamowitymi ulewami, które wywołują lokalne podtopienia, wystąpienia rzek i spore zniszczenia. Okazuje się, że nie koniec pogodowych niespodzianek. Co nas czeka w kolejnych dniach? Wyjątkowo zimne powietrze znad Grenlandii!

Pogoda w Polsce zmieni się diametralnie w następnych dniach! Sytuacja niezwykle niespotykana, jak na czerwiec. Ile zobaczymy na słupkach rtęci?

Jak informują redaktorzy serwis Twoja Pogoda wielu z nas może się wkrótce srogo zdziwić tym, co stanie się w pogodzie. Okazuje się bowiem, że nad Polskę wkrótce napłynie niezwykle chłodne powietrze wprost znad Grenlandii. Dziś na większym obszarze kraju odczuwamy temperaturę w zakresie 25-27 stopni. Wkrótce ma się to mocno zmienić.

- Na Pomorzu są już odczuwalne oznaki wymiany mas powietrza. W tych miejscach przez cały dzień temperatura nie przekroczy 15 stopni. W dodatku ma porywiście wiać znad morza. Różnica między wybrzeżem a Małopolską i Podkarpaciem może przekraczać 10 stopni – informują redaktorzy.

Czas na wyciągnięcie ciepłych kurtek z szaf?

Pogoda/YT @Thom Montrois

Jak informował portal "Życie News": JAROSŁAW KACZYŃSKI OSTRO O MORALNOŚCI NASZEGO SĄSIADA. PREZES PIS WYPOMNIAŁ NIEMCOM DAWNE CZYNY SPRZED KILKUDZIESIĘCIU LAT. TO SIĘ IM NIE SPODOBA

Przypomnij sobie: KRYTYKA PO ZDJĘCIU KACZYŃSKIEGO Z UCZNIAMI JEDNEJ ZE SZKÓŁ. INTERNAUCI ZWRÓCILI UWAGĘ NA OKREŚLENIE TEJ PLACÓWKI W OPUBLIKOWANYM WPISIE. O CO CHODZI

Portal "Życie News" pisał również: KRZYSZTOF KRAWCZYK JUNIOR MIAŁ SPIĘCIE Z „TEŚCIOWĄ”. MUSIAŁ SIĘ WYPROWADZIĆ OD UKOCHANEJ. JAK SOBIE TERAZ RADZI SYN LEGENDARNEGO PIOSENKARZA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WPIS MAŁGORZATY OHME O ODCHODZĄCYM EDWARDZIE MISZCZAKU JEST KOMPLETNIE NIE NA MIEJSCU WEDŁUG INTERNAUTÓW. KOLEJNA WPADKA PROWADZĄCEJ „DZIEŃ DOBRY TVN”