Portal „o2” podał, które znaki zodiaku mogą oczekiwać wspaniałego lata według astrologicznych wyznaczników. Jak się okazuje, szczęście uśmiechnie się zwłaszcza do trzech. Są to: Panna, Waga oraz Lew.

Zgodnie z horoskopem osoby spod tych znaków mogą liczyć na wiele romantycznych uniesień, które odmienią nawet ich los.

Magiczne lato

Wróżka Katerina twierdzi, że u Lwów miłość ma pojawić się zupełnie nieoczekiwanie i z zaskoczenia. Początkowo mogą się zawahać, ale dzięki poznane partnerowi szybko nabiorą odwagi oraz otworzą się na uczucie.

Z kolei osoby spod znaku Wagi tego lata się intensywnie zabawią. Podczas jednej z imprez będzie okazja poznać kogoś naprawdę specjalnego, kto będzie potrafił zwrócić na siebie uwagę.

Horoskop. Źródło: Youtube Aktualności 360
Horoskop. Źródło: Youtube Aktualności 360

Według horoskopu Panny zapomną nieco o swoich kompleksach, przestaną krytycznie o sobie myśleć, a w zamian za to w końcu dostrzegą zalety swojego wyglądu i osobowości.

„Dzięki temu w lipcu i w sierpniu nie będzie się wstydziła wychodzić do ludzi. Pojawi się na wielu ciekawych imprezach, a na jednej z nich pozna wartościowego partnera” – podała wróżka.

Inne znaki zodiaku na pewno też będą miały swoje okazje w miłości.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Aleksandr Łukaszenka poważnie wystraszony kolejnymi protestami. Jego rozmowa z urzędnikami nie napawa optymizmem. Padły mocne słowa

Jak informował portal „życie.news”: Krzysztof Krawczyk junior miał spięcie z „teściową”. Musiał się wyprowadzić od ukochanej. Jak sobie teraz radzi syn legendarnego piosenkarza

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Dorota Szelągowska zmaga się z poważnym schorzeniem. Jakiś czas temu przeszła zabieg. Co dolega gospodyni "Totalnych remontów Szelągowskiej"

Sprawdź również ten artykuł: Krytyka po zdjęciu Kaczyńskiego z uczniami jednej ze szkół. Internauci zwrócili uwagę na określenie tej placówki w opublikowanym wpisie. O co chodzi