Jak podaje "Dziennik Łódzki", siostrzenica wdowy po zmarłym ponad rok temu Krzysztofie Krawczyku, zecydowała się sprzedać dom. Pomimo wysokiej ceny - sięgającej pona milion złotych, budynek szybko znalazł nowego właściciela. Jak wygląda sprzedawany dom w Delikowie?

Siostrzenica Ewy Krawczyk sprzedała dom

Dom zlokalizowany w Delikowie został wystawiony na portalu "Domiporta". Wybudowany w 2010 roku budynek liczy 250 metrów kwadratowych, a sama działka, na której się znajduje zajmuje powierzchnię 1800 metrów kwadratowych. Budynek wyposażony został w panele fotowoltaiczne umieszczone na dachu, co szczególnie w dobie wysokich cen energii, jest rozwiązaniem cenionym.

Dom siostrzenicy Ewy Krawczyk/dzienniklodzki.pl
Dom siostrzenicy Ewy Krawczyk/dzienniklodzki.pl
Dom siostrzenicy Ewy Krawczyk/dzienniklodzki.pl

Wartość domu i działki, na jakiej go wzniesiono wyceniono na 1 350 000 zł. Z ogłoszenia, jakie znalazło się w portalu wynika, że w sprzedawanym przez siostrzenicę Ewy Krawczyk budynku znajdują się: gabinet, łazienka, kotłownia, sypialnia z garderobą i przyłączoną łazienką, salon, hall, pokój gościnny z łazienką, pokój, a także pralnie połączoną z suszarnią.

W budynku znajdują się nie tylko wspomniane panele fotowoltaiczne, ale także specjalny solar służący do podgrzewania wody, nowoczesny piec na ekogroszek, a nawet przydomowa oczyszczalnia ścieków. W ofercie zaznaczono, że istnieje możliwość przyłączenia do kanalizacji. Zdjęcia domu, możecie zobaczyć tutaj.

Najstarsza siostrzenica Ewy Krawczyk w rozmowie z "Faktem" zdementowała krążące plotki, jakoby zdecydowała się sprzedać swój dom, aby zamieszkać z wdową po Krzysztofie Krawczyku. Ostro ucięła również spekulacje, jakoby za jej decyzją o sprzedaży domu stały problemy finansowe.

Ewa Krawczyk. Źródło: Youtube Arczi Membordini
Ewa Krawczyk. Źródło: Youtube Arczi Membordini
Ewa Krawczyk. Źródło: Youtube Arczi Membordini

Zaznaczyła, że jest to jej sprawa i nikogo nie powinny interesować powody jej wyboru. Sylwia po raz kolejny zaznaczyła również, że nie była adoptowaną córką artysty, podobnie, jak jej dwie młodsze siostry.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Stacja TTV zabiera głos w sprawie Barbary Kurdej-Szatan. Czy aktorka znów będzie zmuszona szukać pracy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wyborcy wskazali, kogo Prawo i Sprawiedliwość powinno wystawić w wyborach prezydenckich. Do tej pory nazwisko tego polityka nie padało. O kim mowa

O tym się mówi: Abonament RTV boleśnie zdrożeje. KRRiT przedstawiła nadchodzące stawki. Co na to miliony Polaków