Jakiś czas temu w cyklicznym programie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora pod tytułem “Domówka u Dowborów” zagościła Magda Gessler, a także jej syn Tadeusz Müller.

Czy Joanna i Maciej mają plany związane z Hiszpanią?

Za każdym razem, gdy małżonkowie przeprowadzają rozmowę ze swoimi gośćmi, poruszane są aktualności, tematy związane z działalnością rozmówców, a także padają odpowiedzi na pytania internautów.

Chociaż podczas bardzo luźnej rozmowy na domówce małżonkowie przeprowadzają swoisty wywiad ze swoimi gośćmi, tym razem zadano pytanie Joannie i Maciejowi, a ich reakcja i odpowiedź, jaka padła nie umknęły uwadze internautów i tabloidowy ich twórców.

Jak się okazuje, zarówno Magda Gessler, jak i gospodarze programu “Domówka u Dowborów” żywią ogromny sentyment i fascynację Hiszpanią. Maciej Dowbor podczas rozmowy z Magdaleną Gessler przyznał, że bardzo często bywają w Hiszpanii, a na dowód tych twierdzeń rzucaj o fotorelacje z urlopowego pobytu.

Według tabloidu Magda Gessler kiedyś miała pomysł zamieszkania w Hiszpanii, lecz podjęła jednak decyzję o pozostaniu w Polsce i kontynuacji swojej medialnej kariery jako restauratorka i gwiazda telewizyjna.

Zapytała ona małżonków o ewentualną wyprowadzkę do Hiszpanii, a ich reakcją był synchroniczny uśmiech. Maciej dodał, że bywają tam często, co Super Express interpretuje jako przypuszczalnością odpowiedź twierdzącą.

O tym się mówi: Oświadczenia majątkowe polityków spędziły sen z powiek reszty społeczeństwa. Paweł Kukiz zaskoczył wszystkich

Zerknij: Miedwiediew ostro o kanclerzu Niemiec. Rosyjski wiceszef Rady Bezpieczeństwa nie przebierał w słowach o Olafie Scholzu. Czy znalazł na mapie nową unię