Kilka lat temu Sławek Oborski przeżywał czasy rozkwitu swojej kariery. Mężczyzna nieustannie obecny był na wielkich imprezach i czerwonych dywanach. Nie da się jednak ukryć, że mężczyzna największą sławę zyskał po informacjach o „romansie” z Jolą Rutowicz.

Burzliwy związek czy fantazja?

Jak przypomina portal Pomponik, jeszcze w 2008 roku zakochani wyznali, że wezmą ślub w czasie wyjazdu, którego sponsorem miał być jeden z popularnych w kraju tabloidów. Co więcej, Sławek Oborski dementował komentarze opinii publicznej o swojej orientacji seksualnej. Wiele osób wskazywało bowiem, że przecież do niedawna był gejem.

Mężczyzna wyznał jednak, że jego spotkania z mężczyznami były wyłącznie przelotną przygodą, a teraz w 100% oddany jest Joli Rutowicz. Niedługo potem Sławek Oborski informował, że razem ze swoją partnerką starają się o dziecko!

Ogromne zmiany!

Zapowiadane w mediach plany szybko uległy jednak zmianie, bowiem sama Jola Rutowicz zaprzeczyła wszystkim doniesieniom swojego rzekomego partnera i oficjalnie wyśmiała jego plany dotyczące ślubu oraz dziecka. Niedługo potem Sławek Oborski rozpoczął związek z Michałem Witkowskim – pisarzem.

- Michaś mówi, że jestem świeżym narybkiem, więc... może się nam uda. Michaś od razu chce się wziąć do roboty, ale jeszcze nie wiem, czy mu pozwolę – mówił Oborski podczas jednego z wywiadów.

Teraz okazuje się, że Sławek Oborski jest uzależniony od zabiegów medycyny estetycznej, w tym także od botoksu! W jednym z wywiadów wyznał ponadto, że obecnie pracuje jako fryzjer! Nie da się jednak ukryć, że mężczyzna zmienił się nie do poznania!