Jak podaje portal "O2", plac zabaw kojarzy się nam z dzieciństwem, a nie z jesienią życia. Ten senior udowodnił jednak, że nigdy nie jest za późno na dobrą zabawę. Nagranie z jego ewolucjami na huśtawce podbiło serca internautów.

Wyczyny tego mężczyzny podbiły sieć

Wyczyny starszego mężczyzny na placu zabaw zostały sfilmowane, a nagranie z miejsca pobiło sieć. Na filmie widać, jak senior nie tylko energicznie huśta się na huśtawce, ale wykonuje na niej zaskakujące akrabacje. Sposób, w jaki 70-latek zszedł z huśtawki wprawia w osłupienie. Zresztą przekonajcie się sami oglądając nagranie poniżej.

@somegoodnewsofficial

Good news: You’re never too old for the swings.🥺 @GOD FIRST✝️👆🏽🕊 #SGN #SomeGoodNews #WholesomeContent #MeetingFamily

♬ original sound - Some Good News

Pod postem zawierającym wyczyny 70-letniego mężczyzny na huśtawce pojawiła się lawina komentarzy. Jedna z zachwyconych popisami seniora internautek napisała, że jego zachowanie można oddać w krótkich słowach: "nadal to mam!". Nie brakowało wpisów określających nagranie "słodkim" lub "epickim".

Część internautów przyznała, że gdyby zdecydowała się na wykonywanie podobnych ewolucji, z pewnościa skończyłoby ze złamaniami. Jeden z nich stwierdził nawet, że spróbował czegoś podobnego, ale skończyło się to upadkiem na twarz.

Senior na huśtawce/TikTok @somegoodnewsofficial
Senior na huśtawce/TikTok @somegoodnewsofficial
Senior na huśtawce/TikTok @somegoodnewsofficial

Internauci nie mogli wyjść z podziwu dla sprawności starszego mężczyzny, który pomimo wieku nie tylko zachował radość z prostych przyjemności, ale także olbrzymią sprawność. Jedna z komentujących nagranie internautek wyznała, że będzie ogromnie zawiedziona, jeśli w przyszłości nie będzie w stanie powtórzyć tego wyczynu.

Jak wam podoba się wyczyn 70-letniego mężczyzny?

To też może cię zainteresować: Głośno o podróży Lecha Wałęsy po Stanach Zjednoczonych. Polski noblista został sfotografowany na ważnym wydarzeniu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Władimir Putin zmienia plany. Według jednego z polskich generałów, kilka kolejnych tygodni może być nadzwyczajnie spokojnych

O tym się mówi w Polsce: Czy to koniec z piękną pogodą. Prognoza IMGW na wtorek nie pozostawia złudzeń

O tym się mówi na świecie: W rosyjskiej telewizji padły gorzkie słowa. To pierwszy raz, kiedy rosyjski dziennikarz oficjalnie zdecydował się na taką szczerość