Lech Wałęsa kontynuuje dalej swoją działalność w Stanach Zjednoczonych. Opowiada on o sytuacji uchodźców z Ukrainy, którzy byli zmuszeni porzucić swój dobytek i uciekać przed wojną między innymi do Polski.

Portal „o2” poinformował, że oprócz licznych spotkań były polski prezydent może liczyć też na całkiem niezłe atrakcje.

Ostatnio zaproszono go na mecz baseballa w legendarnym klubie Boston Red Socks, który podejmował u siebie drużynę Houston Astros.

Podczas wydarzenia Lech Wałęsa dostał koszulkę klubową ze swoim nazwiskiem i nawet został poproszony o oddanie honorowego rzutu co jest sporym zaszczytem.

Popularność Wałęsy w USA

Relacja z tej atrakcji trafiła już do sieci. W mediach społecznościowych opublikowano kilka oficjalnych fotografii naszego noblisty.

Nie brakuje też komentarzy amerykańskich widzów, którzy byli poruszeni wizytą Polaka i chętnie robili sobie z nim zdjęcia. Liczne informacje pojawiły się także na Twitterze.

„To był zaszczyt” – napisała o spotkaniu jedna z amerykańskich dziennikarek.

Wizytę skomentowali również polscy fani Lecha Wałęsa w licznych komentarzach zachwyceni postawą Polaka w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Zatrzymano dwóch nastolatków, którzy zastraszali swojego rówieśnika. Ich czyny są poniżej wszelkiej krytyki. Sprawą zajęła się policja i sąd rodzinny

Jak informował portal „życie.news”: Skandal na Eurowizji 2022 z udziałem Polski. Nasze jury miało dopuścić się manipulacji głosami. Skrytykowano też Idę Nowakowską za słowa o Ukrainie

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Barbara Kurdej-Szatan nic sobie nie robi z problemów z prawem i łamie kolejne przepisy. Aktorka jechała jak pirat drogowy. Przyłapali ją paparazzi

Sprawdź również ten artykuł: Marcin Prokop kontra internauci. Nieprzyjemna sytuacja pod wpisem gwiazdora TVN. Prezenter odpowiedział na sugestię w nieprzyjemny sposób. O co poszło