Wczoraj miał miejsce finał szesnastej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zwycięzcą został zagraniczny artysta – Denzel, który bezbłędnie wcielał się we wszystkie role, nawet jeśli miał zaśpiewać polskie piosenki. Muzyk otrzymał nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych, którą przekazał dla Fundacji Polsat.

Denzel wyznał, o swoich planach na przyszłość. Czy jest w nich Polska?

Co więcej, Denzel udzielił już wywiadu dla portal Jastrząb Post. Podczas rozmowy opowiedział nieco o swoich odczuciach, a także zdradził plany na najbliższą przyszłość. Co zamierza zrobić ze swoją karierą?

- Podczas pobytu w Polsce pisałem z rożnymi ludźmi z Polski na temat nowych piosenek, zobaczymy, czy możliwe będzie zaprezentowanie ich pod koniec lata. Tymczasem w każdy weekend będę w Polsce i wezmę udział w różnych programach w całym kraju – mówił artysta podczas rozmowy z dziennikarką portalu Jastrząb Post.

Muzyk nie ukrywa, że cały program był dla niego niewykle trudnym wyzwaniem


Denzel wyznał także, że polskie piosenki były dla niego bardzo trudne i wymagały dużo ćwiczeń i czasu. Wyznał jednak, że ma nadzieję, iż zrobił wszystko tak jak powinien. Artysta dodał także, że fantastycznie czuje się z wygraną i nadal jeszcze nie wierzy, że osiągnął taki sukces.