Julio Iglesias może pochwalić się ogromnym sukcesem. Artysta ma obecnie 78 lat, a jego płyty wciąż sprzedają się w zawrotnych ilościach. Przez wiele był to jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzyków na świecie.

Takiego domu można zazdrościć! Jak mieszka najbardziej znany artysta?

Jak podaje portal Pomponik, willa Julio Iglesiasa mieści się na Costa del Sol w Andaluzji, czyli najpiękniejszym regionie turystycznym Hiszpanii. Dom muzyka znajduje się dokładnie w miejscowości Marbella. Rezydencja nosi nazwę „Cuatro Lunas” co oznacza „Cztery Księżyce” i robi wrażenie na każdym!

Taka posiadłość robi niesamowite wrażenie, sami zobaczcie!

Willa jest po prostu nieziemska. Jej rozmiar jest równy wielkości 55 piłkarskich boisk. We wnętrzu domu znajduję się 12 sypialni, a także prywatne SPA, baseny, 8 łazienek, studio nagrań, 6 garaży i piwnica na wino.

Dodatkowo z kompleksu basenów, który oplata dom, rozciąga się niesamowity widok na morze. Na terenie posiadłości znalazło się także miejsce dla dwóch lądowisk dla helikopterów i kaplicy, w której to muzyk wziął ślub ze swoją obecną żoną. Ogród pełen jest egzotycznych roślin! Nie da się ukryć, że taka willa robi ogromne wrażenie!