Jak przypomina portal "Super Express", Grzegorz Markowski jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Jako lider Perfectu zdobywał popularność kolejnych pokoleń Polaków. W ubiegłym roku muzyk ogłosił, że ze względu na chorobę odchodzi z zespołu. Ostatnio Markowski miał dla fanów niespodziankę. Jaką?

Niespodziewany koniec

Perfect towarzyszył fanom przez cztery dekady. W ubiegłym roku, zupełnie niespodziewanie, zespuł zdecydował się zakończyć działalność. Na szczęście dla fanów, Grzegorz Markowski nie planuje na dobre rozstawać się ze sceną. W ostatnich miesiącach artysta nie był szczególnie aktywny, to ma się jednak zmienić.

Grzegorz Markowski wyjaśniał, że jego stan zdrowia nie pozwala mu już na występy, jak miało to miejsce przez ostatnie dekady. Wokół stanu Grzegorza Markowskiego narosło wiele spekulacji. Szybko jednak okazało się, że jego stan nie jest tak zły, jak zakładano w snutych na ten temat domysłach i artysta znów pojawi się na scenie.

Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski/Facebook @Olivia Star
Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski/Facebook @Olivia Star
Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski/Facebook @Olivia Star

Znów na scenie

Już niebawem będziemy mogli zobaczyć Grzegorza Markowskiego występującego wspólnie z córką - Patrycją. W przeszłości mieliśmy już okazję podziwiać ich występy. Z tej okazji muzyk postanowił pokazać się publicznie.

Markowscy wystąpią w czasie 3. edycji Olivia Stars. W trakcie ich występu będziemy mieli okazję posłuchać hitów z repertuaru zespołu Perfect, a "utwory nabiorą unikalnego brzmienia dzięki niespotykanym aranżacjom Orkiestry Kameralnej". Brzmi ciekawie, prawda?

Czekaliście na powrót Grzegorza Markowskiego na scenę?

To też może cię zainteresować: Aleksandra Kwaśniewska pokazała niezwykłe zdjęcie zrobione w środku nocy. Fani byli zaskoczeni. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Przemysław Kossakowski odchodzi z telewizji. Sprawę skomentowała jego koleżanka z pracy. Barbara Kurdej-Szatan rzuciła nieco światła na tą decyzję

O tym się mówi: Czy szykuje się jakaś akcja ze strony Białorusi. Łukaszenka wysyła wojska na naszą granicę. Jeden z opozycjonistów ujawnia prawdę o tych działaniach