Ostatnio media obiegła sensacyjna informacja o zakończeniu kariery telewizyjnej przez Przemka Kossakowskiego. Podróżnik przez kilka lat związany był z grupą TVN gdzie prowadził kilka programów.

Jednym z ostatnich projektów jest „Projekt Cupid”, który pokazał osoby ze spektrum autyzmu, Zespołem Downa oraz Syndromem Tourette'a poszukujące miłości.

Program prowadził wraz z Barbarą Kurdej-Szatan, która jak podaje portal „Pomponik” wypowiedziała się na temat jego decyzji. Jak sama przyznała, nie była to dla niej zaskakująca informacja.

„Przemek jest typem samotnika i osoby, która cały czas poszukuje i potrzebuje takich projektów, w których czuje wewnętrznie, że się spełnia” – ujawniła aktorka zapewniając, że trzyma za niego kciuki w kolejnych projektach.

Dodała też, że praca w telewizji jest uzależniająca, ale wszędzie można znaleźć coś wartościowego więc nie trzeba się ograniczać.

Inne powody

Media podają też inne powody decyzji o odejściu z pracy Przemka Kossakowskiego. Wiele mówi się o tym, że po prostu jest zmęczony zainteresowaniem, które wzmogło się zwłaszcza po rozstaniu z Martyną Wojciechowską.

Jeden z tygodników podał też, że podróżnik poznał kogoś na planie „Down The Road” i zapragnął pozmieniać trochę w swoim życiu.

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Jarosław Kaczyński w centrum zainteresowania polityków Zjednoczonej Prawicy. Wszyscy usiłowali zdobyć jego względy. Jakie są powody takiego zachowania

Jak informował portal „życie.news”: Ukrainka, która oblała farbą rosyjskiego ambasadora dostaje pogróżki. Działaczka wyjaśnia co się naprawdę stało w poniedziałek podczas uroczystości

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Joanna Opozda zachwyca na nowych zdjęciach. Fani jednak martwią się o porzuconą żonę Antka Królikowskiego. Czy są jakieś powody do niepokoju

Sprawdź również ten artykuł: Kuba Wojewódzki ma stanąć przed sądem za czyny sprzed roku. Czy celebryta odpowie za spowodowanie niebezpieczeństwa