Najnowsze informacje o jednym z najbardziej lubianych aktorów na świecie, Sylvestrze Stallone szokują i budzą podziw! Nowa posiadłość mężczyzny robi ogromne wrażenie. Dom warty jest dziesiątki milionów dolarów - koniecznie zobacz fotki wnętrz, są fenomenalne!

Sylvester Stallone bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej uznanych i szanowanych gwiazd kina na całym świecie. 76 – letni aktor, reżyser, scenarzysta i producent filmowy pochodzący z Nowego Jorku jest autorytetem milionów ludzi. Mężczyzna najbardziej zasłynął dzięki kultowym rolom znanym niemalże każdemu - zarówno starszym, jak i młodszym pokoleniom.

Film o legendzie boksu “Rocky”, jak i “Rambo” opowiadający o wojnie w Wietnamie to najpopularniejsze produkcje, gdzie Stalonne grał główną rolę. Pomimo iż niezwykle utalentowany aktor pojawiał się także w innych fenomenalnych produkcjach, to właśnie te wyżej wspomniane są z nim najbardziej kojarzone.

Nowa posiadłość robi wrażenie!

Nietrudno się domyślić, że tak wielki sukces w karierze oznacza także znaczny majątek posiadany przez aktora. Ostatnio mężczyzna postanowił wprowadzić pewne zmiany w życiu i wyprowadził się do Hidden Hills niedaleko Los Angeles. Nowy dom robi piorunujące wrażenie!