Od samego początku medialnej kariery Michała Szpaka zainteresowanie i kontrowersje budzi jego sceniczny wizerunek, maniera i niesprecyzowany kontekst stosowania kobiecych atrybutów stylizacji.

Michał Szpak powiedział, kim nie jest i o czym marzy. Czy to przekonało zainteresowanych?

Kontrowersje, jakie budzi wokalista sprawiają, że wielu ciężko jest uwierzyć w zaprzeczenia o odmiennej orientacji.

Przez cały okres jego działalności muzycznej mogliśmy zobaczyć go zarówno w damskim biustonoszu, pończochach, makijażach, damskich szpilkach, czy ze sztucznymi rzęsami i przedłużonymi paznokciami.

Dla wielu stało się jasne, że Michał Szpak może nic skłonności do Innych niż klasyczne preferencji uczuciowych i fizycznych.

Jego orientacja niezmiennie i nieustannie była obiektem plotek, ocen i spekulacji, jednak sam artysta stwierdził jednoznacznie, że jest hetero i bardzo chciałby mieć dziecko z czarnoskórą kobietą.

Należy przypomnieć jednak, że artysta ma ogromny dystans do siebie i poczucie humoru, dlatego też najlepszym rozwiązaniem byłoby porzucenie tematu preferencji Michała Szpaka, skupienie się na jego talencie i twórczości, które cieszą się ogromną popularnością i zasłużonym według wielbicieli uznaniem.

O tym się mówi: Z życia wzięte. Kobieta zaczęła hałasować podczas własnego ostatniego pożegnania. Jak do tego doszło

Zerknij tutaj: Ciepła pogoda sprzyja kleszczom. W których regionach Polski jest ich najwięcej

Nie przegap: Niepokojące doniesienia o planach Władimira Putina. Czy Rosjanie sięgną po broń biologiczną