Jak podaje portal "Super Express", Robert Biedroń 13 kwietnia obchodził urodziny. Z tej okazji postanowił zrobić sobie wyjątkowy prezent. Wspólnie ze swoim partnerem, Krzysztofem Śmiszkiem zdecydował się spędzić urlop na Krecie. Widoki zapierają dech w piersiach.

Robert Biedroń relacjonuje wakacje

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek zdecydowali się nieco odpocząć od codziennych obowiązków i wybrali się wspólnie na słoneczną Kretę. Panowie nie mają powodów do narzekania, bo pogoda zdecydowanie im dopisuje i stanowi przyjemną odmianę po chłodzie i deszczowych dniach w Polsce.

Do tego widoki zapierające dech w piersi. Politycy chętnie dzielą się wspaniałymi widokami piaszczystych plaż i krystalicznej wody o cudownym odcieniu lazuru. Krzysztof Śmiszek i Robert Biedroń postanowili w tych wyjątkowych okolicznościach świętować urodziny tego drugiego.

"Urodziny każdego z nas to zawsze małe święto. Zawsze staramy się je obchodzić tak, aby były niezapomniane" - napisał Krzysztof Śmiszek, podkreślając, że w codzienności brakuje czasu dla siebie, na szczęście czasem udaje się wygospodarować trochę czasu na to, aby "świętować w ładnych okolicznościach".

Zdjęcia z wyjazdu polityków znajdziecie tutaj.

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek związani są ze sobą od dwóch dekad, choć o ich uczuciu dowiedzieliśmy się stosunkowo niedawno.

A wy, gdzie wybralibyście się teraz na urlop?

To też może cię zainteresować: Alan Andersz zdobył się na szczere wyznanie dotyczące swojej relacji z Antkiem Królikowskim. "To on z tym musi żyć, a nie ja". O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Christiano Ronaldo pokazał światu nowonarodzoną córeczkę. "Nadszedł czas, aby być wdzięcznym za życie, które przywitaliśmy na tym świecie"

O tym się mówi: Obrońcy Ukrainy pilnie potrzebują wsparcia. Trwa walka z czasem i wielka zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy dla żołnierzy

O tym się mówi na świecie: Były sędzia Międzynarodowego Trybunału Karnego przewiduje, co czeka Władimira Putina. Mówi o uprowadzeniu prezydenta