Jak przypomina portal "Pomponik", Alan Andersz i Antek Królikowski byli przed kilkoma laty dobrymi przyjaciółmi. Nie tylko występowali razem, ale także spotykali się poza planem. Niestety ich relacja mocno ucierpiała po wypadku, jaki przytrafił się Anderszowi w czasie urodzinowej imprezy Królikowskiego. Teraz Alan postanowił szczerze opowiedzieć o dawnym koledze.

Wypadek na urodzinach Królikowskiego

Dramatyczne wydarzenia miały miejsca w 2012 roku. W trakcie imprezy urodzinowej Antka Królikowskiego Alan Andersz uległ wypadkowi, który mógł mieć tragiczny finał. Młody aktor walczył o życie. Jak relacjonowali świadkowie zajścia, pomiędzy uczestnikami imprezy miało dojść do sprzeczki, która przerodziła się w bójkę.

W pewnym momencie Alan Andersz spadł ze schodów i z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Jego stan był poważny i lekarze zdecydowali się wprowadzić go w stan śpiączki farmakologicznej. Na szczęście młodemu aktorowi udało się wygrać walkę o życie. Jednak jego kontakt z Antkiem Królikowskim się urwał. Teraz zdradził, o co poszło.

Alan Andersz/YouTube @tvnpl
Alan Andersz/YouTube @tvnpl
Alan Andersz/YouTube @tvnpl

Alan Andersz szczerze o Antku Królikowskim

Alan Andersz był gościem dziennikarki Polsatu w podcaście "Zdanowicz pomiędzy wersami", gdzie przyznał, że wciąż ma żal do Antka Królikowskiego, o to, że ani raz nie przyszedł odwiedzic go w szpitalu. Podkreślił, że wystarczyło, żeby choć raz pojawił się w szpitalu i "przybił piątkę i przeporosił", a sprawa byłaby zamknięta.

"Nie byłoby wtedy problemu, bo to był przecież wypadek. Nawet jeśli się do niego jakoś przyczynił, to wierzę, że nie miał intencji zrobienia tego, co mi zrobił. Z tą myślą wolę zostać, a jeśli było inaczej, to on z tym musi żyć, a nie ja" - powiedział Andersz.

Antek Królikowski. Źródło: youtube.com
Antek Królikowski. Źródło: youtube.com
Antek Królikowski. Źródło: youtube.com

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Była wokalistka Ich Troje przerwała milczenie. Justyna Majkowska opowiedziała, dlaczego zdecydowała się odejść ze zespołu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Były sędzia Międzynarodowego Trybunału Karnego przewiduje, co czeka Władimira Putina. Mówi o uprowadzeniu prezydenta

O tym się mówi: Niecodzienne zachowanie Władimira Putina przykuwa uwagę. Wszystko zostało nagrane