Jak przypomina portal "O2", Justyna Majkowska była jedną z wokalistek zespołu Ich Troje. To jej głos można usłyszeć między innymi w przeboju "Powiedz". Piosenkarka zdecydowała się na szczery wywiad, w którym opowiedziała o tym, dlaczego zdecydowała się odejść z formacji. Zdradziła, czy planuje wrocić na scenę?

Justyna Majkowska o odejściu z Ich Troje

Justyna Majowska była jedną z najpopularniejszych wokalistek zespołu Ich Troje. Jej przygoda z formacją zaczęła się w 2001 roku, kiedy weszła na miejsce pierwszej wokalistki grupy, Magdy Femme. To jej głos słyszymy w najpopularniejszych piosenkach Ich Troje, takich jak choćby utwór "Powiedz".

Majkowska zdecydowała się odejść z Ich Troje w 2003 roku. Jej decyzja załamała wielu fanów formacji, którzy nie wyobrażali sobie zespołu bez niej. W rozmowie z serwisem "Co za tydzień", Justyna Majkowska przyznała, że to bardzo miłe, że po 20. latach fani o niej nie zapomnieli, choć w tym czasie niewiele tworzyła.

Piosenkarka przyznała, że odejście z zespołu miało związek z tym, że każdy występ na scenie wiązał się z olbrzymim stresem. Jak zdradziła, sława i popularność nie były jej marzeniem. Przyznała, że jej rodzice bardzo ją wspierali i cieszyli się z jej sukcesu.

"Oni się cieszyli, a ja im płakałam. Pierwszy tydzień był ciężki, a oni mówili, że jestem świetna, najlepsza i na pewno sobie poradzę" - powiedziała w wywiadzie Majkowska. I choć nie było łatwo, wokalistka przyznała, że gdyby mogła cofnąć czas, niczego by nie zmieniła.

Przyznała, że raczej nie wróci na wielką scenę, bo pracuje na pełen etat w szkole specjalnej, w domu, przy trójce dzieci też nie brakuje pracy. Dodała jednak, że stworzyła kilka utworów, które chciałaby zaprezentować publiczności.

A wy, którą z wokalistek Ich Troje wspominacie najlepiej?

To też może cię zainteresować: Królowa Elżbieta II obchodzi 96. urodziny. Jak monarchinii uczciła ten wyjątkowy dzień

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Szykuje się zmiana w emeryturach. Część seniorów otrzymywałaby świadczenie raz w roku. Z jakiego powodu

O tym się mówi: Rosja przeprowadziła test rakiety nazywanej "Szatanem II". Informacje potwierdził Pentagon