Christiano Ronaldo przed kilkoma dniami podzielił się informacją, że na świat przyszła jego córka. Niestety w czasie porodu zmarł brat bliźniak dziewczynki. Piłkarz pochwalił się zdjęciem najmłodszej pociechy, nawiązując przy tym do śmierci swojego synka.

Radosne oczekiwanie i smutny finał

Christiano Ronaldo i jego partnerka modelka Georgina Rodrigez poinformowali przed kilkoma miesiącami, że oczekują narodzin bliźniąt. W 2017 roku para doczekała się narodzin pierwszego wspólnego dziecka - córki Alany Martin. Niestety rodzina piłkarza musiała się zmierzyć z ogromną tragedią.

Jedno z bliźniąt nie przeżyło porodu, o czym w poruszających słowach CR7 poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jedynym pocieszeniem w tych trudnych dla piłkarza i jego partnerki chwilach jest to, że córeczka jest cała i zdrowa.

Zdjęcie najmłodszej córki Ronaldo

Christiano Ronaldo zdecydował się pokazać swoją najmłodszą córkę, publikując wyjątkową fotografię w mediach społecznościowych. Piłkarz trzyma córeczkę na rękach. Na rodzinnym zdjęciu nie zabrakło oczywiście Georginy, a także pozostałych dzieci piłkarza.

W komentarzu do zdjęcia CR7 przekazał, że jego ukochana i ich najmłodsza córeczka są już w domu. Podziękował wszystkim za wsparcie, które objawiało się zarówno w słowach, jak i gestach.

"Twoje wsparcie jest bardzo ważne. Wszyscy czuliśmy miłość i szacunek, jakim darzysz naszą rodzinę. Teraz nadszedł czas, aby być wdzięcznym za życie, które właśnie przywitaliśmy na tym świecie" - napisał pod zdjęciem CR7.

Jak podoba się wam rodzinna fotografia opublikowana przez Ronaldo?

To też może cię zainteresować: Rosyjski minister obrony Siergiej Szojgu zameldował zdobycie Mariupola, czego Ukraina nie komentuje. Putin wydał kolejny okrutny rozkaz

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Komunikat o rozpoczęciu konfliktu militarnego w publicznej telewizji wywołał falę obaw. Przestraszeni widzowie dzwonili do służb. Stacja zabrała głos

O tym się mówi: Obrońcy Ukrainy pilnie potrzebują wsparcia. Trwa walka z czasem i wielka zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy dla żołnierzy