Chodzi oczywiście rosyjską agresję na Ukrainę i ludność cywilną. Wciąż słyszane przez nas doniesienia i informacje, jakie uzyskujemy wszelkimi drogami za pomocą Internetu i sieci społecznościowych, są teraz bardziej przerażające i ukazują mroczny plan realizowany względem Ukrainy.

Wojciech Glanc zobaczył wielki, zbiorowy grób

Przepowiednie Wojciecha Glanca, chociaż w różnym stopniu, to jednak sprawdzają się dość dokładnie, co jego samego przeraża. Jak się okazuje, w ostatniej wizji Wojciech Glanc widział między innymi sceny pokazujące bombę atomową zrzuconą na Ukrainę przez Władimira Putina.

Ponadto jasnowidz wyjawił, że zobaczył ogromne, masowe groby i rozczłonkowanych ludzi. Są to niestety obrazy, które dla wielu żyjących jeszcze mieszkańców Ukrainy pozostających w kraju, pozostają mroczną codziennością.

Opowiedział o swoim uczuciu bycia w ciele osoby uwięzionej w ponurym, szarym tunelu wraz z innymi stojącymi w kolejce po śmierć - Miałem to wrażenie bycia w ciele kogoś stojącego w dziwnej kolejce, w wąskim, szarym, szaroburym tunelu. Na końcu tego tunelu było widać światło, widać było żołnierzy, którzy po kolei brali ludzi wychodzących jakby z tego tunelu. Nie można było uciec do tyłu, nie wiem czemu. Robili jakiś rodzaj takiej selekcji. Selekcji na zasadzie, w jaki sposób ten człowiek zostanie zabity. W tej wizji stałem pełen jakiegoś zobojętnienia, troszeczkę jak tak owca czekająca na śmierć [...] Żołnierze robili sobie zabawę, ci Rosyjscy żołnierze - ujawnił przerażony w ostatnim filmie na YouTube.

O tym się mówi: Czternaste emerytury zbliżają się wielkimi krokami. Co należy wiedzieć

Zerknij: Antoni Macierewicz znów przyciąga uwagę. Co o polityku sądził Lech Kaczyński

Nie przegap tego: Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą przyszłości Ukrainy. Zdradził plany Władimira Putina. Czy są powody do obaw